Kasvuhoone Prostor (4.03m lai)
Lisa võrdluseks
Valige suurus
Garantii ostjale
 • 10-aastane garantii polükarbonaatkattele.
 • Kasvuhoonele garantii 3 aastat.
 • -120,00 €
 • Out-of-Stock

Kasvuhoone Prostor (4.03m lai)

Lisa võrdluseks
Valige suurus
Garantii ostjale
 • 10-aastane garantii polükarbonaatkattele.
 • 3 metų garantija šiltnamiui.
Saadavus: Laos
Toote viide: SOD48144
Laius: 4.0m
Raam: 20x40 toru
Ehituse tüüp: Kokkupandud
Vorm: Kaarjas
Katte kinnitus: Kummist tihenditega isetarsad

Suurus:
Laius 4,03 m.
Kõrgus 2,7 m.
Pikkus 4, 6, 8, 10,… m.
Raam: tsingitud toru 20 × 40 mm, topeltkaared, süsteem KRAB.
Kaared: 2 m kaugusel, topelt, ühendatud kahes osas.
Kate: 4 mm või 6 mm, isekeermestav.

1 030,00 €
1 150,00 €
Out-of-Stock


Tellimusi aktsepteerime ka telefoni teel: +372 5672 5068

PROSTOR kasvuhoone – kaasaegne, usaldusväärne ja mugav. Kasvuhoone konstruktsioon on väga tugev. Kaared on valmistatud topelttsingitud 20×40 mm torust ja ühendatud 20×40 mm ruudukujuliste, KRAB elementidega torudega, mis suurendavad polükarbonaadi tugipinda. Topeltkaare konstruktsioon peab vastu suurele koormusele (240 kg/m2), mis tähendab, et kasvuhoone teenib teid pikka aega. Komplekt sisaldab paigaldusjuhiseid, kõiki vajalikke kruvisid, isekeermestavaid kruvisid, käepidemeid ja KRAB-elemente. See kasvuhoone vajab vundamenti. 

Ehitus
Prostori kasvuhoone karkass on valmistatud tsingitud 20×40 mm ruudukujulisest torust. Kasvuhoonel on mõlemas otsas väga laiad topeltuksed. Laius on lausa 2,6 m. Uks on ventilatsooniga, sellel on kokku 4 ventilatsiooniava. Võimalikud on täiendavad külgmised katuseluugid. Kate kinnitatakse isekeermestavate kruvidega. Kasvuhoone kaared koosnevad kahest keskelt ühendatud osast.

See kasvuhoone pole maasse kinnitatud. Kui teil pole oma vundamenti ja te ei plaani seda teha, saab selle kasvuhoone varustada 10 cm kõrguse tsingitud profiiliga vundamendiga, millel on maasse kinnitamiseks massiivsed jalad.

Kate
Kasvuhoone on varustatud 4 või 6 mm kanaliga polükarbonaatkattega. Katte valmistamiseks kasutatakse SABIC (Saudi Araabia) ja COVESTRO (Saksamaa) toormaterjale. Tootmiseks kasutatakse Itaalia ettevõtte OMIPA spa seadmeid. Kõigil meie poolt müüdavatel polükarbonaatidel on UV-kaitse. Kattele kehtib 10-aastane tootja garantii.

Lisateavet leiate sektsioonist - Polükarbonaat

Ärge laske end petta, kuivõrd sageli juhtub, et müüjad, kes pakuvad väga odavaid hindu, vaikivad komplekteeritud katete kohta ja müüvad halva katte kvaliteediga kasvuhooneid, mis tuleb asendada 1-2 aasta jooksul. Kvaliteetsete paneelide vahetus võib minna maksma kuni 50% kasvuhoone hinnast.

Paigaldus
Kasvuhoone Prostor paigaldamine on lihtne, enamik osi on kokku keevitatud. Kaared ühendatakse kokku kahest osast, ühendus on kesel. Kõik paigaldusjuhised on lisatud.

Kõiki meie poolt müüdavaid kasvuhooneid paigaldavad lisatasu eest meie poolt soovitatud paigaldajad. Paigalduse kohta saate küsida telefoni teel.

Kohaletoimetus

Toimetame kasvuhoone teile kohale vaid 40 € eest! Kui ostate kasvuhoone, siis  ei maksa ka kõigi teiste meie poes müüdavate kaupade kättetoimetamine MITTE MIDAGI!

Toimetame kõik kasvuhooned kohale oma transpordiga. Tarneajad on seetõttu kokkulepitavad. Enne kasvuhoone transportimist võtame teiega tarneaegade osas alati ühendust.

Ehituse tüüp: Kokkupandud
Vorm: Kaarjas
Suurus: Laius: 4.03 m, kõrgus: 2.7 m, pikkus: 4, 6, 8, +2.. m
Katte kinnitus: Kummist tihenditega isetarsad
Disain: 20×40 mm toru, topeltkaared, KRAB süsteem mõlemalt poolt
Kate: 4 või 6 mm
Katmise lõikamine: Kate tarnitakse lehtedega 2,1×6 m, osa polükarbonaadist tuleb lõigata vastavalt mõõtmetele
Kruvide augud: Kõik augud on valmis, puurimine ei ole vajalik
Kinnitus maa pinnaga: Ei ole. Sihtasutuse ettevalmistamine või ostmine on vajalik sihtasutuse
Käepidemed ja lukud: Metallist käepidemed ja metallsulgurid
Lüngad kaared: 2 m, koos KRAB
Polükarbonaadi ühendus: Ühendab lehed üksteise peal
Uksed ja õhuavad: Komplekt kaksirivinen ukse ees ja taga, ukse ülemise õhuavad. Lisaks ostetakse katuseaknad.
Difuusseti ja polükarbonaadi stendi valmimisprofiilid: Puudub, ostetud eraldi
Metallist: 1 mm, mõlemalt poolt tsingitud
Kruvid: Tsingitud
Pakkimine: Konstruktsiooni osad eraldi pakendites, rulliks väänatud polükarbonaat (pikkus 2,1 m, läbimõõt ~1 m), kruvide ja muude kinnitusdetailidega kast
Juhendamine: On
Assamblee keerukus (alates 1-lihtne 10-raske): 4

Kasvuhoonetele antakse garantii: katetele 10 aastat, mõrades, tuhmumise, kollasuse, teiste tagajärgede eest, mis näitavad, et kate ei vasta oma pikaealisuse omadustele. Konstruktsioonile 3 aastat, tootmisdefektide tuvastamiseks, st tootmise ajal tekkinud defektid, kehv kvaliteediga keevitamise praod, ebatavaliselt kiire konstruktsiooni roostetamine, kui see selgelt nõrgestab kasvuhoone konstruktsiooni.

Garantii ei kaitse meteoroloogiliste või looduslike nähtuste (tuul, rahe, lumi, üleujutused, maalihked, välgunooled jne) põhjustatud kahjustuste eest. Polükarbonaatkatte samastumine/värvumine ja vee kondensatsioon polükarbonaatkattel ei loeta defektiks. Väikesed, pindmised roosted keevituskohas ei loeta defektiks, kui see ei mõjuta kasvuhoone konstruktsiooni tugevust ja terviklikkust.

Kauba kohaletoimetamise ajal transpordikahjustuste märkamisel tuleb koheselt teavitada juhti/kullerit, kes registreerib kahjustuse ja asendab sobimatud kaubad või nende osad järgmisel planeeritud reisil sobivatega. Kui kasvuhoone ja muud kaubad antakse üle ostjale – ostudokumendi allkirjastamisega loetakse, et kaubad on toimetatud kohale sobivas seisukorras. Rohkem infot selle kohta leiate veebilehelt Ostutingimused.

Kauba defekti märkamisel pöörduge allpool toodud e-posti aadressile, esitades fotod ja arve ning me võtame teiega ühendust.

Kui teil on küsimusi kasvuhoone garantii või õnnetusjuhtumi kohta, kui kasvuhoone või selle osa on kahjustatud, võite pöörduda aadressile info@kasvuhooned24.ee ja me aitame teid vajalike osadega või teeme teile sobiva pakkumise.

Teile võib meeldida ka

Arvustused

5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Maksimeetodid
 • Kasvuhooned24.ee SwedBank
 • Kasvuhooned24.ee Seb
 • Kasvuhooned24.ee Luminor
 • Kasvuhooned24.ee Revolute
 • Kasvuhooned24.ee PayPal
 • Kasvuhooned24.ee MasterCard
 • Kasvuhooned24.ee Visa
 • Kasvuhooned24.ee lhv
 • Kasvuhooned24.ee COOP
 • Kasvuhooned24.ee Montonio
 • Kasvuhooned24.ee Panga Panga
  ülekanne
 • Kasvuhooned24.ee Raha Raha