Privaatsuspoliitika

Üldsätted

Nendes privaatsuseeskirjades sätestatakse ostja poolt Veebisaidil esitatud isikuandmete käsitlemise põhimõtted ja menetlused.

Käsitleme veebisaidile esitatud klientide isikuandmeid vastavalt nendele tingimustele, Leedu Vabariigi isikuandmete õiguskaitse seaduse nõuetele, teistele Leedu Vabariigi õigusaktidele, mis reguleerivad nende andmete töötlemist ja kaitset.

Eesmärgid

Me hindame oma klientide privaatsust ja turvalisust. Me kogume ja kasutame teie isikuandmeid (nimi, aadress, telefoninumber, e-posti aadress ja muu e-poe registreerimisvormis esitatud teave):

- kaupade ja / või teenuste tellimuste töötlemine.

Privaatsete andmete puhul arvestame mis tahes informatsiooniga, mida kliendid registreerimisvormis esitavad, päringutega e-kirjade sisu jne. Me kasutame sellist tegevust silmas pidades saadud teavet: vastata teie päringutele, arendada teenuseid ja suhtleme teiega. Selleks, et pakkuda teile kvaliteetsemaid teenuseid, saadame kliendi nõusolekul sõnumeid, mis sisaldavad teavet kauba tellimise ja saatmise kohta ning teabe- ja müügiteateid.

Isiklikku teavet võib avalikustada ainult juhul, kui seda nõuavad Leedu Vabariigi õigusaktid.

Isikuandmete edastamine kolmandatele isikutele

Kogu informatsioon meie registreeritud külastajate ja ostjate kohta ei ole mingil juhul üle antud kolmandatele isikutele ja on täiesti konfidentsiaalne.

Isiklikku teavet võib avalikustada ainult juhul, kui seda nõuavad Leedu Vabariigi õigusaktid.

Isikuandmete esitamine ja ajakohastamine

Selleks, et tellimusi saaks tõhusalt ja täpselt täita, peame teilt saama kõige täpsemad andmed. Seetõttu e-kiri Kaupluses esitatud registreerimisvormides peate täpsustama enda kohta täpsed andmed ja värskendama neid pärast muudatusi.

Kolmanda osapoole veebisaidid

Me ei vastuta teie isikuandmete töötlemise eest kolmandate isikute veebisaitide kaudu. Me ei vastuta kolmandate osapoolte veebisaitide privaatsuseeskirjade ja tegevuste eest isegi siis, kui pääsete neile juurde meie e-posti kaudu. poe lingid või nende veebisaitide kaudu e-posti poes.

Soovitame tutvuda iga kasutamiskõlbmatu veebisaidi privaatsustingimustega.

Isikuandmete turvalisus

Isikuandmeid töödeldakse turvaliste vahenditega, mis kaitsevad neid andmeid ebaseadusliku hävitamise, avalikustamise või muu ebaseadusliku tegevuse eest.

Mitte teie isikuandmed, t. y. Me võime statistilistel eesmärkidel kasutada ostetud kaupadega seotud andmeid. Selline statistika kogumine ei võimalda teil oma identiteeti otseselt ega kaudselt tuvastada. Me jätame endale õiguse edastada statistika kolmandale osapoolele.

Teated

Me aktsepteerime kõik teie isikuandmete töötlemisega seotud teated ja / või nõuded e-posti aadressil info@sodenis.lt, me saadame vastuse e-posti teel.

Nõusolek

Andmete esitamisega www.sodenis.lt kauplusele nõustute, et neid töödeldakse vastavalt nendele tingimustele.

Muutuvad tingimused

Meil on õigus neid tingimusi osaliselt või täielikult muuta, teatades sellest aadressil www.sodenis.lt. Kui kasutate meie e-posti Pärast muudatuste tegemist tähendab kauplus, et olete nendega nõus.

Andmete töötleja andmed

MB Sodenis

Ettevõtte kood 301232645

büroo aadress - Birutės g. 3, Šiauliai LT-76234, Leedu

Lõppsätted

Käesolevaid eraelu puutumatuse tingimusi reguleerib Leedu Vabariigi seadus.

Kõik erimeelsused nende eeskirjade jõustamise üle lahendatakse läbirääkimiste teel. Lahkarvamuste korral lahendatakse erimeelsused Leedu Vabariigi seadustega ettenähtud viisil.

Vaidluse koht Šiauliai.

Maksimeetodid
 • Kasvuhooned24.ee SwedBank
 • Kasvuhooned24.ee Seb
 • Kasvuhooned24.ee Luminor
 • Kasvuhooned24.ee Revolute
 • Kasvuhooned24.ee PayPal
 • Kasvuhooned24.ee MasterCard
 • Kasvuhooned24.ee Visa
 • Kasvuhooned24.ee lhv
 • Kasvuhooned24.ee COOP
 • Kasvuhooned24.ee Montonio
 • Kasvuhooned24.ee Panga Panga
  ülekanne
 • Kasvuhooned24.ee Raha Raha