Kasvuhoone Prestige Plius

Suurus:
Laius 3,0 m.
Kõrgus 2,10m.
Pikkus 4,0 m või valikuline
Raam: tsingitud toru 20 × 30 mm, otsad keevitatud, spetsiaalne vundament.
Kaared: 0,67 m kaugusel üksteisest, tahked.
Kate: 4mm või 6mm. Kinnitatakse kruvidega.

400,00 €
430,00 €
Tarneaeg: 2–14 d.d
  • -30,00 €
  • Uus

Kasvuhoone Prestige Plius

Tarneaeg: 2–14 d.d
Saadavus: Laos

Suurus:
Laius 3,0 m.
Kõrgus 2,10m.
Pikkus 4,0 m või valikuline
Raam: tsingitud toru 20 × 30 mm, otsad keevitatud, spetsiaalne vundament.
Kaared: 0,67 m kaugusel üksteisest, tahked.
Kate: 4mm või 6mm. Kinnitatakse kruvidega.

Valige pikkus
Valige polükarbonaadist katte paksus
400,00 €
430,00 €
400,00 €
430,00 €

Suurepärane kasvuhoone! Tehniliste näitajate poolest edestab see paljusid teisi. Antud kasvuhoonel on vundament, mistõttu on see kõrgem, väga stabiilne ja vastupidav. Prestige Plius sobib suurepäraselt neile, kes kavatsevad kasvuhoone ise paigaldada - teete seda ilma vaevata.

Väga lihtne konstruktsioon, kvaliteetne 4 mm või 6 mm polükarbonaat. Tänu vundamendile on sellel kasvuhoonel väga hea siduvus maapinnaga. Isegi kõige tugevam tuul ei puhu seda lahti. 

Antud kasvuhoone jaoks soovitame osta ventilatsiooniteibi, taimede kinnitusköied, katuseluugid, vahekäigu, kastmissüsteemi ja palju muud. 

Ehitus

Prestige kasvuhoone karkass on valmistatud tsingitud 20×30 mm ruudukujulisest torust. Kasvuhoone esi- ja tagaosa saabuvad juba keevitatult, kaared on ühes tükis ja paigaldatud üksteisest 0,67 m kaugusele. Kasvuhoone mõlemas otsas on ventileeritud uksed. Ehitatud kindlale tsingitud terasest vundamendile, mis tõstab kasvuhoone üles, pakub stabiilsust ja kinnitab selle paremini maasse.

Kate

Kasvuhoone on varustatud 4 või 6 mm kanaliga polükarbonaatkattega. Katte valmistamiseks kasutatakse SABIC (Saudi Araabia) ja COVESTRO (Saksamaa) toormaterjale. Tootmiseks kasutatakse Itaalia ettevõtte OMIPA spa seadmeid. Kõigil meie poolt müüdavatel polükarbonaatidel on UV-kaitse. Kattele kehtib 10 aastane tootja garantii.

Ärge laske end petta, kuivõrd sageli juhtub, et müüjad, kes pakuvad väga odavaid hindu, vaikivad komplekteeritud katete kohta ja müüvad halva katte kvaliteediga kasvuhooneid, mis tuleb asendada 1-2 aasta jooksul. Kvaliteetsete paneelide vahetus võib minna maksma kuni 50% kasvuhoone hinnast.

Paigaldus

Sarnaselt teistele kasvuhoonetel on ka Prestige'i lihtne kokku panna. Kuna esi -ja tagaosa saabuvad juba keevitatuna ning nende osade vahele seatud kaared on püsivad, pandakse kasvuhoone kokku väga lühikese ajaga. Vundamendile ehitatud kasvuhoonet on võimalik kokku panna tavapärasest kiiremini. Katted kinnitatakse isekeermestavate kruvidega. Komplekti kuulub üksikasjalik paigaldusjuhis.

Kõiki meie poolt müüdavaid kasvuhooneid paigaldavad lisatasu eest meie poolt soovitatud paigaldajad. Paigalduse kohta saate küsida telefoni teel.

Kohaletoimetus

Toimetame kasvuhoone teile kohale vaid 40 € eest! Kui ostate kasvuhoone, siis  ei maksa ka kõigi teiste meie poes müüdavate kaupade kättetoimetamine MITTE MIDAGI!

Toimetame kõik kasvuhooned kohale oma transpordiga. Tarneajad on seetõttu kokkulepitavad. Enne kasvuhoone transportimist võtame teiega tarneaegade osas alati ühendust.

 

Suurus Laius: 3 m, kõrgus: 2.1 m, pikkus: 4, 6, 8, +2.. M
Disain 20×30 mm toru mõlemalt poolt
Kate 4 või 6 mm
Katte paigaldamine Isetammestatud kummitihenditega
Katmise lõikamine Kate on esitatud lehtedega 2,1×6 m, üks leht tuleks lõigata otsteni, teised on kaetud peal.
Kruvide augud Kõik augud on valmis, puurimine ei ole vajalik
Kinnitus maa pinnaga Varustatud tsingitud terasest vundament, vundament on jalad kinnitamiseks maapinnale (otsad 3 tükki, külgedel iga 2m), jalad 50cm pikk.
Käepidemed ja lukud Kaasa arvatud käepidemed väljastpoolt ja seestpoolt
Lüngad kaared 0,67 m (0,67 m)
Polükarbonaadi ühendus Ühendab lehed üksteise peal
Uksed ja õhuavad Uksel on uks ees ja taga, ukse peal õhuavad. Lisaks ostetakse katuseaknad.
Difuusseti ja polükarbonaadi stendi valmimisprofiilid Puudub, ostetud eraldi
Metallist 1 mm mõlemalt poolt tsingitud
Kruvid Tsingitud
Konksud On
Pakkimine Esiots struktuur, vibud, omavahel seotud (pikkus 3 m, kõrgus 2 m, laius 0,15 m), polükarbonaat keeratud rulli (pikkus 2,1 m, läbimõõt ~ 0,8 m), kasti kruvid ja muud kinnitusvahendid, sihtasutus.
Juhendamine On
Tootjariik Venemaa
Tootja Agrosfäär
Assamblee keerukus (alates 1-lihtne 10-raske) 3

No customer reviews for the moment.

 
Maksimeetodid
  • Panga
    ülekanne
  • Raha