Varjualune "Astra" (3m pikk)
Lisa võrdluseks
Valige suurus
Tarneaeg: 2–14 d.d
 • -40,00 €
 • Out-of-Stock

Varjualune "Astra" (3m pikk)

Lisa võrdluseks
Valige suurus
Tarneaeg: 2–14 d.d
Saadavus: Laos
Toote viide: SOD4583
320,00 €
360,00 €
Out-of-Stock


Tellimusi aktsepteerime ka telefoni teel: +372 5672 5068

Varikatus "Astra"

 

Mugavus teie tagahoovis

Lõppude lõpuks, me ei lähe õue ainult töötama, vaid ka lõõgastuma!
Astra varikatus aitab teil muuta oma õueala hubasemaks.
Varikatuse alla mahub kuni kaheksa inimest.

Usaldusväärne raam

Varikatuse raam on valmistatud tsingitud metallist, mis ei vaja värvimist, on vastupidav ja esteetilise välimusega. Hiljuti uuendati konstruktsiooni, mille käigus võeti kasutusele krabisüsteem (näha viimasel fotol), mis tagab selle, et kõik katuseelemendid on ühendatud samal tasapinnal, see aitab talvel lumekoormust ühtlasemalt jaotada. Jalad ei kuulu komplekti. Soovitame osta sepistatud jalad.

Katus

Varikatuse katus on kaetud tumedat värvi polükarbonaadist kanalitega.

Lauaplaat ja pingid

Lauaplaadid ja pingid on valmistatud hööveldatud puitplankudest.
Puitplank on looduslik ja keskkonnasõbralik materjal, kuid vajab täiendavat hooldust. Enne kasutamist peaks laua üle katma spetsiaalse puidukaitsevahendi, laki, värvi või muu kaitsevahendiga.

 

Disain: 20×40 mm toru mõlemalt poolt
Laius allosas: 1,85 m
Pingi laius: 0,4 m
Laua laius: 0,6 m
Kaugus laua servast pingi servani: 0,22 m
Katusetööd: 4 mm, toonitud, tumedat värvi kanaliga polükarbonaat
Pink ja lauaplaat: hööveldatud, värvimata laudis.

Kasvuhoonetele antakse garantii: katetele 10 aastat, mõrades, tuhmumise, kollasuse, teiste tagajärgede eest, mis näitavad, et kate ei vasta oma pikaealisuse omadustele. Konstruktsioonile 3 aastat, tootmisdefektide tuvastamiseks, st tootmise ajal tekkinud defektid, kehv kvaliteediga keevitamise praod, ebatavaliselt kiire konstruktsiooni roostetamine, kui see selgelt nõrgestab kasvuhoone konstruktsiooni.

Garantii ei kaitse meteoroloogiliste või looduslike nähtuste (tuul, rahe, lumi, üleujutused, maalihked, välgunooled jne) põhjustatud kahjustuste eest. Polükarbonaatkatte samastumine/värvumine ja vee kondensatsioon polükarbonaatkattel ei loeta defektiks. Väikesed, pindmised roosted keevituskohas ei loeta defektiks, kui see ei mõjuta kasvuhoone konstruktsiooni tugevust ja terviklikkust.

Kauba kohaletoimetamise ajal transpordikahjustuste märkamisel tuleb koheselt teavitada juhti/kullerit, kes registreerib kahjustuse ja asendab sobimatud kaubad või nende osad järgmisel planeeritud reisil sobivatega. Kui kasvuhoone ja muud kaubad antakse üle ostjale – ostudokumendi allkirjastamisega loetakse, et kaubad on toimetatud kohale sobivas seisukorras. Rohkem infot selle kohta leiate veebilehelt Ostutingimused.

Kauba defekti märkamisel pöörduge allpool toodud e-posti aadressile, esitades fotod ja arve ning me võtame teiega ühendust.

Kui teil on küsimusi kasvuhoone garantii või õnnetusjuhtumi kohta, kui kasvuhoone või selle osa on kahjustatud, võite pöörduda aadressile info@kasvuhooned24.ee ja me aitame teid vajalike osadega või teeme teile sobiva pakkumise.

Teile võib meeldida ka

Arvustused

5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Maksimeetodid
 • Kasvuhooned24.ee SwedBank
 • Kasvuhooned24.ee Seb
 • Kasvuhooned24.ee Luminor
 • Kasvuhooned24.ee Revolute
 • Kasvuhooned24.ee PayPal
 • Kasvuhooned24.ee MasterCard
 • Kasvuhooned24.ee Visa
 • Kasvuhooned24.ee lhv
 • Kasvuhooned24.ee COOP
 • Kasvuhooned24.ee Montonio
 • Kasvuhooned24.ee Panga Panga
  ülekanne
 • Kasvuhooned24.ee Raha Raha