Varjualune "Astra Premium"
Lisa võrdluseks
Valige suurus
Tarneaeg: 2–14 d.d
 • -40,00 €

Varjualune "Astra Premium"

Lisa võrdluseks
Valige suurus
Tarneaeg: 2–14 d.d
Saadavus: Laos
Pikkus: 1,90 m või 3 m
Laius allosas: 1,7 m
Pingilaua laius: 0,4 m
Laua laius: 0,6 m
Kaugus laua servast pingilaua servani: 0,22 m
Konstruktsioon: tsingitud toru 20×40 mm
Katusekate: 4 mm, toonitud, tumedat värvi kanalpolükarbonaat
Pink ja lauaplaat: hööveldatud, värvimata laud.
Valige pikkus
329,00 €
369,00 €

Tellimusi aktsepteerime ka telefoni teel: +372 5672 5068

Mugavus teie õuel

Õue me läheme mitte ainult tööle, vaid ka lõõgastuma!
Teie õue hubasemaks muutmiseks aitab teid paviljon „Astra Premium“.
2 meetri pikkune paviljon mahutab kuni kaheksa inimest.
3 meetri pikkune paviljon mahutab kuni 12 inimest.

Usaldusväärne raam

Astra Premium paviljoni raam on valmistatud tsingitud metallist, mida pole vaja värvida. See teenib teid kaua ja rõõmustab esteetilise välimusega. Konstruktsioon on tugevdatud tugevama metalliga, lisatud on täiendavad katuse tugevdused, mille tulemusena paviljon talub suuremat koormust. Komplekti jalad ei kuulu. Soovitame osta vasardatavad jalad.

Katus

Paviljoni katus on kaetud tumedat värvi kanalpolükarbonaadiga.

Lauaplaat ja pingid

Lauaplaadid ja pingid on valmistatud hööveldatud puidust laudadest.
Puitlaud on loomulik ja ökoloogiline materjal, kuid see vajab täiendavat hooldust. Enne kasutamist tuleb laud katta spetsiaalse puiduimmutusvahendi, laki, värvi või muude kaitsevahenditega.

Kasvuhoonetele antakse garantii: katetele 10 aastat, mõrades, tuhmumise, kollasuse, teiste tagajärgede eest, mis näitavad, et kate ei vasta oma pikaealisuse omadustele. Konstruktsioonile 3 aastat, tootmisdefektide tuvastamiseks, st tootmise ajal tekkinud defektid, kehv kvaliteediga keevitamise praod, ebatavaliselt kiire konstruktsiooni roostetamine, kui see selgelt nõrgestab kasvuhoone konstruktsiooni.

Garantii ei kaitse meteoroloogiliste või looduslike nähtuste (tuul, rahe, lumi, üleujutused, maalihked, välgunooled jne) põhjustatud kahjustuste eest. Polükarbonaatkatte samastumine/värvumine ja vee kondensatsioon polükarbonaatkattel ei loeta defektiks. Väikesed, pindmised roosted keevituskohas ei loeta defektiks, kui see ei mõjuta kasvuhoone konstruktsiooni tugevust ja terviklikkust.

Kauba kohaletoimetamise ajal transpordikahjustuste märkamisel tuleb koheselt teavitada juhti/kullerit, kes registreerib kahjustuse ja asendab sobimatud kaubad või nende osad järgmisel planeeritud reisil sobivatega. Kui kasvuhoone ja muud kaubad antakse üle ostjale – ostudokumendi allkirjastamisega loetakse, et kaubad on toimetatud kohale sobivas seisukorras. Rohkem infot selle kohta leiate veebilehelt Ostutingimused.

Kauba defekti märkamisel pöörduge allpool toodud e-posti aadressile, esitades fotod ja arve ning me võtame teiega ühendust.

Kui teil on küsimusi kasvuhoone garantii või õnnetusjuhtumi kohta, kui kasvuhoone või selle osa on kahjustatud, võite pöörduda aadressile info@kasvuhooned24.ee ja me aitame teid vajalike osadega või teeme teile sobiva pakkumise.

Arvustused

5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Maksimeetodid
 • Kasvuhooned24.ee SwedBank
 • Kasvuhooned24.ee Seb
 • Kasvuhooned24.ee Luminor
 • Kasvuhooned24.ee Revolute
 • Kasvuhooned24.ee PayPal
 • Kasvuhooned24.ee MasterCard
 • Kasvuhooned24.ee Visa
 • Kasvuhooned24.ee lhv
 • Kasvuhooned24.ee COOP
 • Kasvuhooned24.ee Montonio
 • Kasvuhooned24.ee Panga Panga
  ülekanne
 • Kasvuhooned24.ee Raha Raha