Kasvuhoone Krabisüsteemiga Botanik premium

Suurus:
Laius 3,08 m.
Kõrgus 2,00 m.
Pikkus 4,0 m või valikuline
Raam: tsingitud toru 20 × 40 mm, otsad keevitatud.
Kaared: 1,0 m kaugusel, tahked.
Kate: 4 mm või 6 mm isekeermestav.
KRAB-süsteem.

400,00 €
445,00 €
Tarneaeg: 2–14 d.d
  • -45,00 €
  • Uus

Kasvuhoone Krabisüsteemiga Botanik premium

Tarneaeg: 2–14 d.d
Saadavus: Laos

Suurus:
Laius 3,08 m.
Kõrgus 2,00 m.
Pikkus 4,0 m või valikuline
Raam: tsingitud toru 20 × 40 mm, otsad keevitatud.
Kaared: 1,0 m kaugusel, tahked.
Kate: 4 mm või 6 mm isekeermestav.
KRAB-süsteem.

Valige pikkus
Valige polükarbonaadist katte paksus
400,00 €
445,00 €
400,00 €
445,00 €

See on kõige tugevam meie poolt müüdav 3 m laiune kaarkasvuhoone. Algse konstruktsiooni raam on väga tugev ja vastupidav. Selleks kasutatakse tsingitud nelinurkset toru, mis on ühendatud Krabi süsteemi spetsiaalsete elementidega. Koguni seitsme reaga kaared ja põiktalad on valmistatud sama paksusega ristkülikukujulisest torust (20 × 40 mm). Selle kasvuhoone katte tugipind on võrreldes teiste kasvuhoonetega väga suur, sest kate ei asu mitte ainult kaarel, vaid tänu Krabi süsteemile ka kinnitusvarrastel. Selle kasvuhoone potentsiaalne koormus on 280 kg / m2, mis on väga kõrge näitaja. Saab paigaldada nii manuaalseid kui automaatseid katuseluuke.

Kui plaanite ehitada iseenda vundamendile ja mitte jalgadele, andke sellest tellimisel teada. Vundamendile kasvuhoone ehitamisel on vaja täiendavaid tarvikuid.

Ehitus

Botanik Premium Krab-süsteemiga kasvuhoone karkass on valmistatud tsingitud 20×40 mm ruudukujulisest torust. Kasvuhoonel on mõlemas otsas uksed, milles on ventilatsiooniavad. Kasvuhoone esi- ja tagaosa saabuvad juba keevitatult, kaared on ühes tükis ja paigaldatud 1 m vahedega (ärge kartke, kui kasutate Krab süsteemi, pole kaartevaheline kaugus oluline).

Selle kasvuhoone jaoks pole vundament vajalik, sest komplekt sisaldab jalgu, mis ühendavad selle ideaalselt maapinnaga. Kuid neile, kes soovivad maksimaalset stabiilsust, oleme selle kasvuhoone jaoks ette valmistanud 90 mm tsingitud terasest vundamendi, mis on veelgi paremini kinnitatud maapinnaga, hõlbustab kasvuhoone ehitust, tõstab ta üles ja muudab kasvuhoone ümber muru niitmise mugavamaks.

Kate

Kasvuhoone on varustatud 4 mm või 6 mm kanaliga polükarbonaatkattega. Katte valmistamiseks kasutatakse SABIC (Saudi Araabia) ja COVESTRO (Saksamaa) toormaterjale. Tootmiseks kasutatakse Itaalia ettevõtte OMIPA spa seadmeid. Kõigil meie poolt müüdavatel polükarbonaatidel on UV-kaitse. Kattele kehtib 10 aastane tootja garantii.

Ärge laske end petta, kuivõrd sageli juhtub, et müüjad, kes pakuvad väga odavaid hindu, vaikivad komplekteeritud katete kohta ja müüvad halva katte kvaliteediga kasvuhooneid, mis tuleb asendada 1-2 aasta jooksul. Kvaliteetsete paneelide vahetus võib minna maksma kuni 50% kasvuhoone hinnast.

Paigaldus

Botanik grupi kasvuhooneid on väga lihtne paigaldada, kõik saavad sellega hakkama. Kuna esi -ja tagaosa saabuvad juba keevitatuna ning nende osade vahele seatud kaared on ühes tükis, pandakse kasvuhoone kokku väga lühikese ajaga. Kate kinnitatakse isekeermestavate kruvidega. Kasvuhoone seisab komplektis olevatel jalgadel, mis sisestatakse maa sisse. Komplekti kuulub üksikasjalik paigaldusjuhis.

Kõiki meie poolt müüdavaid kasvuhooneid paigaldavad lisatasu eest ka meie poolt soovitatud paigaldajad. Paigalduse kohta saate uurida telefoni teel.

Kohaletoimetus

Toimetame kasvuhoone teile kohale vaid 40 € eest! Kui ostate kasvuhoone, siis  ei maksa ka kõigi teiste meie poes müüdavate kaupade kättetoimetamine MITTE MIDAGI!

Toimetame kõik kasvuhooned kohale oma transpordiga. Tarneajad on seetõttu kokkulepitavad. Enne kasvuhoone transportimist võtame teiega tarneaegade osas alati ühendust.

Suurus Laius: 3.08 m, kõrgus: 2 m, pikkus 4 m / 6 m / 8 m, + 2 m
Disain 20×40 mm toru, KRAB süsteem
Kate 4 või 6 mm
Katte paigaldamine Isekleepuvad kummist tihenditega, laiad peadega
Katmise lõikamine Kate on esitatud lehtedega 2,1×6 m, üks leht tuleks lõigata otsteni, teine on kaetud peal
Kruvide augud Konstruktsiooni kokkupanekuks on augud valmis, kate on isekeermestatud otse metallist (puurid kergesti)
Kinnitus maa pinnaga Seal on jalad kinnitamiseks maapinnale, saab varustada vundament või ehitatud teile
Käepidemed ja lukud Kaasa arvatud käepidemed väljastpoolt ja seestpoolt
Lüngad kaared 1 m (1 m)
Polükarbonaadi ühendus Ühendab lehed üksteise peal
Uksed ja õhuavad Uksel on uks ees ja taga, ukse peal õhuavad.
Difuusseti ja polükarbonaadi stendi valmimisprofiilid Puudub, ostetud eraldi
Metallist 1 mm mõlemalt poolt tsingitud
Kruvid Tsingitud
Konksud On
Pakkimine Struktuuri esiots, kaared, omavahel seotud (pikkus 3 m, kõrgus 2 m, laius 0,15 m), rulliks väänatud polükarbonaat (pikkus 2,1 m, läbimõõt ~0,8 m), kruvide ja muude kinnitusdetailidega kast.
Juhendamine On
Tootjariik Valgevene
Tootja Botanic
Assamblee keerukus (alates 1-lihtne 10-raske) 3

No customer reviews for the moment.

 
Maksimeetodid
  • Panga
    ülekanne
  • Raha