Kasvuhoone Krabisüsteemiga Botanik premium
Lisa võrdluseks
Valige suurus
Tarneaeg: 2–14 d.d
Garantii ostjale
 • 10-aastane garantii polükarbonaatkattele.
 • Kasvuhoonele garantii 3 aastat.
 • Out-of-Stock

Kasvuhoone Krabisüsteemiga Botanik premium

Lisa võrdluseks
Valige suurus
Tarneaeg: 2–14 d.d
Garantii ostjale
 • 10-aastane garantii polükarbonaatkattele.
 • 3 metų garantija šiltnamiui.
Saadavus: Laos
Toote viide: SOD46744

Suurus:
Laius 3,08 m.
Kõrgus 2,00 m.
Pikkus 4,0 m või valikuline
Raam: tsingitud toru 20 × 40 mm, otsad keevitatud.
Kaared: 1,0 m kaugusel, tahked.
Kate: 4 mm või 6 mm isekeermestav.
KRAB-süsteem.

540,00 €
Out-of-Stock


Tellimusi aktsepteerime ka telefoni teel: +372 5672 5068

See on kõige tugevam meie poolt müüdav 3 m laiune kaarkasvuhoone. Algse konstruktsiooni raam on väga tugev ja vastupidav. Selleks kasutatakse tsingitud nelinurkset toru, mis on ühendatud Krabi süsteemi spetsiaalsete elementidega. Koguni seitsme reaga kaared ja põiktalad on valmistatud sama paksusega ristkülikukujulisest torust (20 × 40 mm). Selle kasvuhoone katte tugipind on võrreldes teiste kasvuhoonetega väga suur, sest kate ei asu mitte ainult kaarel, vaid tänu Krabi süsteemile ka kinnitusvarrastel. Selle kasvuhoone potentsiaalne koormus on 280 kg / m2, mis on väga kõrge näitaja. Saab paigaldada nii manuaalseid kui automaatseid katuseluuke.

Kui plaanite ehitada iseenda vundamendile ja mitte jalgadele, andke sellest tellimisel teada. Vundamendile kasvuhoone ehitamisel on vaja täiendavaid tarvikuid.

Ehitus

Botanik Premium Krab-süsteemiga kasvuhoone karkass on valmistatud tsingitud 20×40 mm ruudukujulisest torust. Kasvuhoonel on mõlemas otsas uksed, milles on ventilatsiooniavad. Kasvuhoone esi- ja tagaosa saabuvad juba keevitatult, kaared on ühes tükis ja paigaldatud 1 m vahedega (ärge kartke, kui kasutate Krab süsteemi, pole kaartevaheline kaugus oluline).

Selle kasvuhoone jaoks pole vundament vajalik, sest komplekt sisaldab jalgu, mis ühendavad selle ideaalselt maapinnaga. Kuid neile, kes soovivad maksimaalset stabiilsust, oleme selle kasvuhoone jaoks ette valmistanud 90 mm tsingitud terasest vundamendi, mis on veelgi paremini kinnitatud maapinnaga, hõlbustab kasvuhoone ehitust, tõstab ta üles ja muudab kasvuhoone ümber muru niitmise mugavamaks.

Kate

Kasvuhoone on varustatud 4 mm või 6 mm kanaliga polükarbonaatkattega. Katte valmistamiseks kasutatakse SABIC (Saudi Araabia) ja COVESTRO (Saksamaa) toormaterjale. Tootmiseks kasutatakse Itaalia ettevõtte OMIPA spa seadmeid. Kõigil meie poolt müüdavatel polükarbonaatidel on UV-kaitse. Kattele kehtib 10 aastane tootja garantii.

Ärge laske end petta, kuivõrd sageli juhtub, et müüjad, kes pakuvad väga odavaid hindu, vaikivad komplekteeritud katete kohta ja müüvad halva katte kvaliteediga kasvuhooneid, mis tuleb asendada 1-2 aasta jooksul. Kvaliteetsete paneelide vahetus võib minna maksma kuni 50% kasvuhoone hinnast.

Paigaldus

Botanik grupi kasvuhooneid on väga lihtne paigaldada, kõik saavad sellega hakkama. Kuna esi -ja tagaosa saabuvad juba keevitatuna ning nende osade vahele seatud kaared on ühes tükis, pandakse kasvuhoone kokku väga lühikese ajaga. Kate kinnitatakse isekeermestavate kruvidega. Kasvuhoone seisab komplektis olevatel jalgadel, mis sisestatakse maa sisse. Komplekti kuulub üksikasjalik paigaldusjuhis.

Kõiki meie poolt müüdavaid kasvuhooneid paigaldavad lisatasu eest ka meie poolt soovitatud paigaldajad. Paigalduse kohta saate uurida telefoni teel.

Kohaletoimetus

Toimetame kõik kasvuhooned kohale oma transpordiga. Tarneajad on seetõttu kokkulepitavad. Enne kasvuhoone transportimist võtame teiega tarneaegade osas alati ühendust.

Ehituse tüüp: Keevitatud (osaliselt kokku pandud)
Vorm: Kaarjas
Suurus: Laius: 3.08 m, kõrgus: 2 m, pikkus 4 m / 6 m / 8 m, + 2 m
Katte kinnitus: Metallist laiade seibidega isekeermestavad kruvid
Disain: 20×40 mm toru, KRAB süsteem
Kate: 4 või 6 mm
Katmise lõikamine: Kate on esitatud lehtedega 2,1×6 m, üks leht tuleks lõigata otsteni, teised on kaetud peal.
Kruvide augud: Paigaldamiseks struktuur, kõik augud on valmis. Kate on kinnitatud, otse metallist (puurid kergesti)
Kinnitus maa pinnaga: Seal on jalad kinnitamiseks maapinnale, on võimalik ehitada ja vundament
Käepidemed ja lukud: Varustatud nii sise- kui ka väliskäepidemetega
Lüngad kaared: 1m
Uksed ja õhuavad: Uksel on uks ees ja taga, ukse peal õhuavad.
Difuusseti ja polükarbonaadi stendi valmimisprofiilid: Puudub, ostetud eraldi
Metallist: 1 mm, mõlemalt poolt tsingitud
Kruvid: Tsingitud
Konksud: On
Pakkimine: Struktuuri esiots, kaared, omavahel seotud (pikkus 3 m, kõrgus 2 m, laius 0,15 m), rulliks väänatud polükarbonaat (pikkus 2,1 m, läbimõõt ~0,8 m), kruvide ja muude kinnitusdetailidega kast
Juhendamine: On
Assamblee keerukus (alates 1-lihtne 10-raske): 3

Kasvuhoonetele antakse garantii: katetele 10 aastat, mõrades, tuhmumise, kollasuse, teiste tagajärgede eest, mis näitavad, et kate ei vasta oma pikaealisuse omadustele. Konstruktsioonile 3 aastat, tootmisdefektide tuvastamiseks, st tootmise ajal tekkinud defektid, kehv kvaliteediga keevitamise praod, ebatavaliselt kiire konstruktsiooni roostetamine, kui see selgelt nõrgestab kasvuhoone konstruktsiooni.

Garantii ei kaitse meteoroloogiliste või looduslike nähtuste (tuul, rahe, lumi, üleujutused, maalihked, välgunooled jne) põhjustatud kahjustuste eest. Polükarbonaatkatte samastumine/värvumine ja vee kondensatsioon polükarbonaatkattel ei loeta defektiks. Väikesed, pindmised roosted keevituskohas ei loeta defektiks, kui see ei mõjuta kasvuhoone konstruktsiooni tugevust ja terviklikkust.

Kauba kohaletoimetamise ajal transpordikahjustuste märkamisel tuleb koheselt teavitada juhti/kullerit, kes registreerib kahjustuse ja asendab sobimatud kaubad või nende osad järgmisel planeeritud reisil sobivatega. Kui kasvuhoone ja muud kaubad antakse üle ostjale – ostudokumendi allkirjastamisega loetakse, et kaubad on toimetatud kohale sobivas seisukorras. Rohkem infot selle kohta leiate veebilehelt Ostutingimused.

Kauba defekti märkamisel pöörduge allpool toodud e-posti aadressile, esitades fotod ja arve ning me võtame teiega ühendust.

Kui teil on küsimusi kasvuhoone garantii või õnnetusjuhtumi kohta, kui kasvuhoone või selle osa on kahjustatud, võite pöörduda aadressile info@kasvuhooned24.ee ja me aitame teid vajalike osadega või teeme teile sobiva pakkumise.

Arvustused

5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Maksimeetodid
 • Kasvuhooned24.ee SwedBank
 • Kasvuhooned24.ee Seb
 • Kasvuhooned24.ee Luminor
 • Kasvuhooned24.ee Revolute
 • Kasvuhooned24.ee PayPal
 • Kasvuhooned24.ee MasterCard
 • Kasvuhooned24.ee Visa
 • Kasvuhooned24.ee lhv
 • Kasvuhooned24.ee COOP
 • Kasvuhooned24.ee Montonio
 • Kasvuhooned24.ee Panga Panga
  ülekanne
 • Kasvuhooned24.ee Raha Raha