Kasvuhoone Vipas (laius 3,0 m)
Lisa võrdluseks
Valige suurus
Garantii ostjale
 • 10-aastane garantii polükarbonaatkattele.
 • Kasvuhoonele garantii 3 aastat.

Kasvuhoone Vipas (laius 3,0 m)

Lisa võrdluseks
Valige suurus
Garantii ostjale
 • 10-aastane garantii polükarbonaatkattele.
 • 3 metų garantija šiltnamiui.
Saadavus: Laos
Toote viide: SOD57844
Laius: 3.0m
Raam: 20x40 toru
Katte kinnitus: Kummist tihenditega isetarsad

Suurus:
Laius 3.0 m.
Kõrgus 2,27 m.
Pikkus 4 m, 6 m, 8 m, +2 .. m
Raam: tsingitud toru 40x20 ja 20x20 mm
Rõngad: 1 m kaugusel üksteisest, tugevad.
Kate: 4 mm või 6 mm, isekeermestav.

Valige pikkus
Kate
780,00 €

Tellimusi aktsepteerime ka telefoni teel: +372 5672 5068
Kasvuhoone, millel on sirged seinad, on loodud neile, kes soovivad kasvuhoone sisemust maksimaalselt ratsionaalselt ära kasutada. Sirgete külgede tõttu saab kasvuhoones kasvatada rohkem kõrgeid taimeliike.

Konstruktsioon

Kasvuhoone sirgete seintega on spetsiaalselt loodud, et taluda ekstreemseid lumekoormusi. Kasvuhoone katuse moodustavad kahekordsed kaared, mis on valmistatud 20x20 mm ja 40x20 mm terastorust. 40x20 mm toru on tehases painutatud, mis annab raamile veelgi suurema tugevuse. Kaared on omavahel ühendatud viie pikiühenduse reaga, mis tänu ristühendussüsteemile asetsevad samas tasapinnas kaartega. See jaotab lumekoormust polükarbonaadile ühtlasemalt. Saate talve muretult üle elada, muretsemata kasvuhoone pärast!

Rostikaitse

Tsinkkate kaitseb suurepäraselt kasvuhoone raami korrosiooni eest. Terastoru on täielikult tsingitud nii välis- kui sisepinnalt. Kasvuhoone sirgete seintega teenib teid ustavalt palju aastaid, säilitades esteetilise välimuse.

Katus

Tänapäeval on polükarbonaat ilmselt parim materjal kasvuhoonete katmiseks. Pole asjata, et selle populaarsus on viimastel aastatel kiiresti kasvanud. Selle vaieldamatu eelis on see, et see loob kasvuhoones optimaalse kliima ja lihtsustab oluliselt kasvuhoone hooldust, nii et võite unustada igaaastase kile vahetamise.

Pakume teile valida mitme 4 mm paksuse polükarbonaadi tüübi vahel. Kuigi kõigi lehtede paksus on sama, erinevad nende tihedused. Mida suurem on polükarbonaadi tihedus, seda paremad on selle ekspluatatsiooniomadused ja pikem kasutusiga.

Kohaletoimetamine

Transportime kõik kasvuhooned oma transpordiga, seega on võimalik kohaletoimetamise aega kokku leppida. Enne kasvuhoone saatmist võtame alati ühendust, et leppida kokku kohaletoimetamise aeg.

Komplekti kuuluv
Komplekt sisaldab kõike vajalikku montaažiks: furnituuri, kruvisid ja isekeermestavaid kruvisid, metallist räästa ja T-kujulisi jalgu.

Kasvuhoone ehitamiseks ei ole vaja alust.

Vajadusel saab raami paigaldada mis tahes tüüpi alusele.

Suurus: Laius - 3 m, kõrgus - 2,1 m, seina kõrgus 1,6 m, pikkus - 4, 6, 8,… m
Katte kinnitus: Kummist tihenditega isetarsad
Disain: 20×40 ja 20×20 mm lukuga toru mõlemal küljel, topeltkaared, KRAB süsteem
Kate: 4 või 6 mm
Katmise lõikamine: Kate tarnitakse lehtedega 2,1×6 m, osa polükarbonaadist tuleb lõigata vastavalt mõõtmetele
Kruvide augud: Konstruktsiooni ja katte paigaldamiseks on kõik augud valmis
Kinnitus maa pinnaga: Seal on jalad kinnitamiseks maapinnale, on võimalik ehitada ja vundament
Käepidemed ja lukud: Kaasas konksud ja käepidemed
Lüngad kaared: 1 m, KRAB-iga
Polükarbonaadi ühendus: Ühendab lehed üksteise peal
Uksed ja õhuavad: Uksel on uks ees ja taga, ukse peal õhuavad.
Difuusseti ja polükarbonaadi stendi valmimisprofiilid: Puudub, ostetud eraldi
Metallist: 1 mm, mõlemalt poolt tsingitud
Kruvid: Tsingitud
Konksud: On
Pakkimine: Konstruktsiooni osad eraldi pakendites, rulliks väänatud polükarbonaat (pikkus 2,1 m, läbimõõt ~1 m), kruvide ja muude kinnitusdetailidega kast
Juhendamine: On
Assamblee keerukus (alates 1-lihtne 10-raske): 4

Kasvuhoonetele antakse garantii: katetele 10 aastat, mõrades, tuhmumise, kollasuse, teiste tagajärgede eest, mis näitavad, et kate ei vasta oma pikaealisuse omadustele. Konstruktsioonile 3 aastat, tootmisdefektide tuvastamiseks, st tootmise ajal tekkinud defektid, kehv kvaliteediga keevitamise praod, ebatavaliselt kiire konstruktsiooni roostetamine, kui see selgelt nõrgestab kasvuhoone konstruktsiooni.

Garantii ei kaitse meteoroloogiliste või looduslike nähtuste (tuul, rahe, lumi, üleujutused, maalihked, välgunooled jne) põhjustatud kahjustuste eest. Polükarbonaatkatte samastumine/värvumine ja vee kondensatsioon polükarbonaatkattel ei loeta defektiks. Väikesed, pindmised roosted keevituskohas ei loeta defektiks, kui see ei mõjuta kasvuhoone konstruktsiooni tugevust ja terviklikkust.

Kauba kohaletoimetamise ajal transpordikahjustuste märkamisel tuleb koheselt teavitada juhti/kullerit, kes registreerib kahjustuse ja asendab sobimatud kaubad või nende osad järgmisel planeeritud reisil sobivatega. Kui kasvuhoone ja muud kaubad antakse üle ostjale – ostudokumendi allkirjastamisega loetakse, et kaubad on toimetatud kohale sobivas seisukorras. Rohkem infot selle kohta leiate veebilehelt Ostutingimused.

Kauba defekti märkamisel pöörduge allpool toodud e-posti aadressile, esitades fotod ja arve ning me võtame teiega ühendust.

Kui teil on küsimusi kasvuhoone garantii või õnnetusjuhtumi kohta, kui kasvuhoone või selle osa on kahjustatud, võite pöörduda aadressile info@kasvuhooned24.ee ja me aitame teid vajalike osadega või teeme teile sobiva pakkumise.

Arvustused

5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Maksimeetodid
 • Kasvuhooned24.ee SwedBank
 • Kasvuhooned24.ee Seb
 • Kasvuhooned24.ee Luminor
 • Kasvuhooned24.ee Revolute
 • Kasvuhooned24.ee PayPal
 • Kasvuhooned24.ee MasterCard
 • Kasvuhooned24.ee Visa
 • Kasvuhooned24.ee lhv
 • Kasvuhooned24.ee COOP
 • Kasvuhooned24.ee Montonio
 • Kasvuhooned24.ee Panga Panga
  ülekanne
 • Kasvuhooned24.ee Raha Raha