Kasvuhoone SH Magnum (3.0m lai)
Lisa võrdluseks
Valige suurus
Garantii ostjale
 • 10-aastane garantii polükarbonaatkattele.
 • Kasvuhoonele garantii 3 aastat.

Kasvuhoone SH Magnum (3.0m lai)

Lisa võrdluseks
Valige suurus
Garantii ostjale
 • 10-aastane garantii polükarbonaatkattele.
 • 3 metų garantija šiltnamiui.
Saadavus: Laos
Toote viide: SOD58644SP
Laius: 3.0m
Raam: 20x40 toru
Ehituse tüüp: Keevitatud (osaliselt kokku pandud)
Vorm: Kaarjas
Katte kinnitus: Kummist tihenditega isetarsad
Suurus:
Laius 3,0 m.
Kõrgus 2,13 m.
Pikkus 4,0/6,0/8,0 m jne.
Raam: tsingitud toru 20×40 mm, otsad keevitatud, metalli paksus vähemalt 1 mm, tsinkimine 275 g/m2
Kaared: 0,67 m vahega, ühes tükis.
Kate: 4 mm või 6 mm. Kinnitatakse isekeermestavate kruvidega koos kummist tihenditega.
Komplekteeritakse metallist alusega või ilma.
Valige pikkus
Kate
Põhitõed
610,00 €

Tellimusi aktsepteerime ka telefoni teel: +372 5672 5068

Oleme uhked ja rõõmsad, et saame tutvustada meie uut toodet!

Kasvuhoone SH Magnum – Sodoharmonija.lt poolt disainitud on põhjalikult läbimõeldud ja Leedus valmistatud kasvuhoone. See mudel omab väga tugevat konstruktsiooni, mis on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest, kasutades paksu 20×40 mm toru, mille metalli seinapaksus on vähemalt 1 mm ja tsinkkatte paksus 275 g/m2. Komplektis on tsingitud terasest alus.

Kasvuhoone eristub oma kujunduse poolest. See on avaram, kuna selle kaar ei kõverdu nii kiiresti, alustades kõverdumist 1 m kõrguselt maapinnast, mitte 0,5 m nagu paljudel teistel kasvuhoonel, mis võimaldab paremini ära kasutada ruumi külgede lähedal.

Oleme maksimeerinud kasvuhoone kõrguse, mis koos alusega ulatub nüüd 2,13 m-ni. Ostjate tagasisidet arvestades oleme laiendanud uksi, suurendanud ventilatsiooniavasid ja muutnud need küljele avanevaks.

Nagu paljud torukujulised kasvuhooned, on ka see mudel uksed mõlemas otsas, ventilatsiooniavad uste kohal, keevitatud otsad ja komplektis tsingitud terasest alus. Sellele kasvuhoonele sobivad lisaseadmed hõlmavad: teeradade eraldajad, katuseaknad, taimede sidumissüsteemid ja paljud muud.

Me julgeme väita, et Leedu kasvuhoone SH Magnum on turul kõrgeima kvaliteediga 3 m laiune kaarjas kasvuhoone. Siin on põhjused:

 1. Arched 20×40 mm, teised detailid on 20×20 profiilist, metalli seinapaksus 1-1.2 mm kõigil detailidel, mitte 0,7 – 0,8 mm nagu Valgevene kasvuhoonetes.
 2. Metall on tsingitud nii seest kui väljast. Tsinki kiht 275 g/m2, mitte 100 – 110 g/m2 nagu paljudes Valgevene toodetes.
 3. Laiad, massiivsed 40 cm pikkused jalad maasse tõmbamiseks, paljudes teistes kasvuhoonetes on jalad õhukesed, 15 – 20 cm pikkused.
 4. Kasvuhoone kõrgus koos alusega on 2,13 m.
 5. Kasvuhoone on avaram, kuna kaar hakkab kõverduma 1 m kõrguselt maapinnast, mitte 0,5 m kui teistel tootjatel.
 6. Uksed on laiemad ja ventilatsiooniaken suurem.
 7. Aken avaneb küljele, mitte alla.
 8. Käepidemed on alumiiniumist, hinged ja konksud kvaliteetsed.
Palyginimas-534x400.jpg

Täpsemad parameetrid leiate jaotisest – Spetsifikatsioonid


Kate

Kasvuhoone on varustatud 4 või 6 mm kanaliga polükarbonaatkattega. Katte valmistamiseks kasutatakse SABIC (Saudi Araabia) ja COVESTRO (Saksamaa) toormaterjale. Tootmiseks kasutatakse Itaalia ettevõtte OMIPA spa seadmeid. Kõigil meie poolt müüdavatel polükarbonaatidel on UV-kaitse. Kattele kehtib 10-aastane tootja garantii.

Lisateavet leiate sektsioonis - Polükarbonaat.

Ärge laske end petta, kuivõrd sageli juhtub, et müüjad, kes pakuvad väga odavaid hindu, vaikivad komplekteeritud katete kohta ja müüvad halva katte kvaliteediga kasvuhooneid, mis tuleb asendada 1-2 aasta jooksul. Kvaliteetsete paneelide vahetus võib minna maksma kuni 50% kasvuhoone hinnast.

Paigaldus

Nagu teisigi Titani kasvuhooneid, on Agro Titanit lihtne kokku panna. Kuna esi -ja tagaosa saabuvad juba keevitatuna ning nende osade vahele seatud kaared on ühes tükis, pandakse kasvuhoone kokku väga lühikese ajaga. Kate kinnitatakse isekeermestavate kruvidega. Kasvuhoone seisab komplektis olevatel jalgadel, mis sisestatakse maasse. Komplekti kuulub üksikasjalik paigaldusjuhis. 

Kõiki meie poolt müüdavaid kasvuhooneid paigaldavad lisatasu eest meie poolt soovitatud paigaldajad. Paigalduse kohta saate küsida telefoni teel.

Kohaletoimetus

Toimetame kasvuhoone teile kohale vaid 45 € eest! Kui ostate kasvuhoone, siis  ei maksa ka kõigi teiste meie poes müüdavate kaupade kättetoimetamine MITTE MIDAGI!

Toimetame kõik kasvuhooned kohale oma transpordiga. Tarneajad on seetõttu kokkulepitavad. Enne kasvuhoone transportimist võtame teiega tarneaegade osas alati ühendust.

Ehituse tüüp: Keevitatud (osaliselt kokku pandud)
Vorm: Kaarjas
Suurus: Laius: 3 m, kõrgus: 2 m, pikkus: 4, 6, 8, +2.. M
Katte kinnitus: Kummist tihenditega isetarsad
Disain: 20×40 mm toru mõlemalt poolt
Kate: 4 või 6 mm
Katmise lõikamine: Kate on esitatud lehtedega 2,1×6 m, üks leht tuleks lõigata otsteni, teised on kaetud peal.
Kruvide augud: Konstruktsiooni ja katte paigaldamiseks on kõik augud valmis
Kinnitus maa pinnaga: Seal on jalad kinnitamiseks maapinnale, on võimalik ehitada ja vundament
Käepidemed ja lukud: Varustatud nii sise- kui ka väliskäepidemetega
Lüngad kaared: 0,67 m
Polükarbonaadi ühendus: Ühendab lehed üksteise peal
Uksed ja õhuavad: Komplekt kaksirivinen ukse ees ja taga, ukse ülemise õhuavad. Lisaks ostetakse katuseaknad.
Difuusseti ja polükarbonaadi stendi valmimisprofiilid: Puudub, ostetud eraldi
Metallist: 1 mm, mõlemalt poolt tsingitud
Kruvid: Tsingitud
Konksud: On
Pakkimine: Struktuuri esiots, kaared, omavahel seotud (pikkus 3 m, kõrgus 2 m, laius 0,15 m), rulliks väänatud polükarbonaat (pikkus 2,1 m, läbimõõt ~0,8 m), kruvide ja muude kinnitusdetailidega kast
Juhendamine: On
Assamblee keerukus (alates 1-lihtne 10-raske): 2

Kasvuhoonetele antakse garantii: katetele 10 aastat, mõrades, tuhmumise, kollasuse, teiste tagajärgede eest, mis näitavad, et kate ei vasta oma pikaealisuse omadustele. Konstruktsioonile 3 aastat, tootmisdefektide tuvastamiseks, st tootmise ajal tekkinud defektid, kehv kvaliteediga keevitamise praod, ebatavaliselt kiire konstruktsiooni roostetamine, kui see selgelt nõrgestab kasvuhoone konstruktsiooni.

Garantii ei kaitse meteoroloogiliste või looduslike nähtuste (tuul, rahe, lumi, üleujutused, maalihked, välgunooled jne) põhjustatud kahjustuste eest. Polükarbonaatkatte samastumine/värvumine ja vee kondensatsioon polükarbonaatkattel ei loeta defektiks. Väikesed, pindmised roosted keevituskohas ei loeta defektiks, kui see ei mõjuta kasvuhoone konstruktsiooni tugevust ja terviklikkust.

Kauba kohaletoimetamise ajal transpordikahjustuste märkamisel tuleb koheselt teavitada juhti/kullerit, kes registreerib kahjustuse ja asendab sobimatud kaubad või nende osad järgmisel planeeritud reisil sobivatega. Kui kasvuhoone ja muud kaubad antakse üle ostjale – ostudokumendi allkirjastamisega loetakse, et kaubad on toimetatud kohale sobivas seisukorras. Rohkem infot selle kohta leiate veebilehelt Ostutingimused.

Kauba defekti märkamisel pöörduge allpool toodud e-posti aadressile, esitades fotod ja arve ning me võtame teiega ühendust.

Kui teil on küsimusi kasvuhoone garantii või õnnetusjuhtumi kohta, kui kasvuhoone või selle osa on kahjustatud, võite pöörduda aadressile info@kasvuhooned24.ee ja me aitame teid vajalike osadega või teeme teile sobiva pakkumise.

Arvustused

5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Maksimeetodid
 • Kasvuhooned24.ee SwedBank
 • Kasvuhooned24.ee Seb
 • Kasvuhooned24.ee Luminor
 • Kasvuhooned24.ee Revolute
 • Kasvuhooned24.ee PayPal
 • Kasvuhooned24.ee MasterCard
 • Kasvuhooned24.ee Visa
 • Kasvuhooned24.ee lhv
 • Kasvuhooned24.ee COOP
 • Kasvuhooned24.ee Montonio
 • Kasvuhooned24.ee Panga Panga
  ülekanne
 • Kasvuhooned24.ee Raha Raha