Kasvuhoone Nova (3.0m lai)
Lisa võrdluseks
Valige suurus
Garantii ostjale
 • 10-aastane garantii polükarbonaatkattele.
 • Kasvuhoonele garantii 3 aastat.
 • Out-of-Stock

Kasvuhoone Nova (3.0m lai)

Lisa võrdluseks
Valige suurus
Garantii ostjale
 • 10-aastane garantii polükarbonaatkattele.
 • 3 metų garantija šiltnamiui.
Saadavus: Laos
Toote viide: SOD52544
Laius: 3.0m
Raam: 25x25 toru
Katte kinnitus: Katusel terasribad ja seintel isekeermestavad kruvid.
580,00 €
Out-of-Stock


Tellimusi aktsepteerime ka telefoni teel: +372 5672 5068

Kasvuhoone NOVA, selle peamine omadus - ideaalne kuju. Erinevalt kaarkasvuhoonetest on sellel kõrged vertikaalsed seinad. See võimaldab kõiki kõrgeid taimi kogu kasvuhoones ühtlaselt istutada. Sellises kasvuhoones on taimedel rohkem ruumi, nii et võite oodata rikkalikumat saaki!

Ehitus

NOVA kasvuhoone karkass on valmistatud tsingitud 25 × 25 mm nelikanttorust. Kasvuhoone NOVA on mõlemas kasvuhoone otsas uksed, uksed on ventileeritud. Kate kinnitatakse terasribade abil, seega on see palju tugevam kui kruvidega kinnitatuna. Kasvuhoone kaared asuvad 0,67 m kaugusel.

Kate

Kasvuhoone on varustatud 4 mm või 6 mm kanaliga polükarbonaatkattega. Katte valmistamisel kasutatakse SABIC (Saudi Araabia) ja COVESTRO (Saksamaa) toorainet. Tootmiseks kasutatakse Itaalia firma OMIPA SPA seadmeid. Kõik meie müüdavad polükarbonaadid on UV-kaitsega. Kattele kehtib 10 m tootjagarantii.

Ärge laske end petta, tihti müüjad, kes pakuvad väga madalaid hindu, vaikivad kattest ja müüvad halva kvaliteediga kattega kasvuhooneid, mis vajavad väljavahetamist 1-2 aasta jooksul. Kvaliteetsetele katetele üleminek võib nõuda kuni 50% kasvuhoone hinnast.

Paigaldamine

NOVA kasvuhoone pannakse kokku lihtsalt sellepärast, et kasvuhoone esi- ja tagakülg on täielikult kokku pandud. Katusekate kinnitatakse terasliistudega ja kruvitakse isekeermestavate kruvidega seinte külge. Kokkupanek pole keeruline, kasvuhoone saab kokku panna poole päeva jooksul. Kaasas on ulatuslik kokkupanekujuhend. Saadaval 90 mm kõrgusel tsingitud terasest vundamendil.

Kõiki meil müüdavaid kasvuhooneid saavad meie soovitatud meistrid lisatasu eest paigaldada, paigalduse kohta saab küsida telefoni teel.

Kohaletoimetamine

Toome kasvuhoone teieni AINULT 55 € eest! Lisaks ei maksa kasvuhoone ostnule kõigi meie poes müüdavate tarvikute ja muu kauba kohaletoomine midagi!

Kõik kasvuhooned veame oma transpordiga, seega saab kokku leppida tarneajad. Tarneaegade osas võtame Teiega alati enne kasvuhoone transportimist ühendust.

Suurus: Laius - 3 m, kõrgus - 2,1 m, seina kõrgus 1,6 m, pikkus - 4, 6, 8,… m
Katte kinnitus: Katusel terasribad ja seintel isekeermestavad kruvid.
Disain: 25×25 mm tsükliline toru
Kate: 4 või 6 mm
Katmise lõikamine: Kate tarnitakse lehtedega 2,1x6m neid tuleb lõigata
Kruvide augud: Kõik augud on valmis, puurimine pole vajalik, katte kinnitamiseks puuritakse augud.
Kinnitus maa pinnaga: Seal on jalad kinnitamiseks maapinnale, on võimalik ehitada ja vundament
Käepidemed ja lukud: Metallist käepidemed ja metallsulgurid
Ridge: Jah, tsingitud.
Polükarbonaadi ühendus: Ühendab lehed üksteise peal
Uksed ja õhuavad: Põhjas on välisukse juures õhuava, mis on täielikult või poolel teel läbi ukse. Saadaval on päikesevalgused ja teine uks.
Difuusseti ja polükarbonaadi stendi valmimisprofiilid: Puudub, ostetud eraldi
Metallist: 0,8 mm, mõlemalt poolt tsingitud
Kruvid: Tsingitud
Konksud: On
Pakkimine: Kokkupandud ja kokku seotud konstruktsiooni esiosa (pikkus 3 m, kõrgus 2,1 m, laius 0,1 m), üksikute pakendite ülejäänud konstruktsiooni- ja kinnituselementidega kast (id), rulliks rullitud polükarbonaat (pikkus 2,1 m, läbimõõt ~ 0,8 m)
Juhendamine: On
Assamblee keerukus (alates 1-lihtne 10-raske): 3

Kasvuhoonetele antakse garantii: katetele 10 aastat, mõrades, tuhmumise, kollasuse, teiste tagajärgede eest, mis näitavad, et kate ei vasta oma pikaealisuse omadustele. Konstruktsioonile 3 aastat, tootmisdefektide tuvastamiseks, st tootmise ajal tekkinud defektid, kehv kvaliteediga keevitamise praod, ebatavaliselt kiire konstruktsiooni roostetamine, kui see selgelt nõrgestab kasvuhoone konstruktsiooni.

Garantii ei kaitse meteoroloogiliste või looduslike nähtuste (tuul, rahe, lumi, üleujutused, maalihked, välgunooled jne) põhjustatud kahjustuste eest. Polükarbonaatkatte samastumine/värvumine ja vee kondensatsioon polükarbonaatkattel ei loeta defektiks. Väikesed, pindmised roosted keevituskohas ei loeta defektiks, kui see ei mõjuta kasvuhoone konstruktsiooni tugevust ja terviklikkust.

Kauba kohaletoimetamise ajal transpordikahjustuste märkamisel tuleb koheselt teavitada juhti/kullerit, kes registreerib kahjustuse ja asendab sobimatud kaubad või nende osad järgmisel planeeritud reisil sobivatega. Kui kasvuhoone ja muud kaubad antakse üle ostjale – ostudokumendi allkirjastamisega loetakse, et kaubad on toimetatud kohale sobivas seisukorras. Rohkem infot selle kohta leiate veebilehelt Ostutingimused.

Kauba defekti märkamisel pöörduge allpool toodud e-posti aadressile, esitades fotod ja arve ning me võtame teiega ühendust.

Kui teil on küsimusi kasvuhoone garantii või õnnetusjuhtumi kohta, kui kasvuhoone või selle osa on kahjustatud, võite pöörduda aadressile info@kasvuhooned24.ee ja me aitame teid vajalike osadega või teeme teile sobiva pakkumise.

Arvustused

5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Maksimeetodid
 • Kasvuhooned24.ee SwedBank
 • Kasvuhooned24.ee Seb
 • Kasvuhooned24.ee Luminor
 • Kasvuhooned24.ee Revolute
 • Kasvuhooned24.ee PayPal
 • Kasvuhooned24.ee MasterCard
 • Kasvuhooned24.ee Visa
 • Kasvuhooned24.ee lhv
 • Kasvuhooned24.ee COOP
 • Kasvuhooned24.ee Montonio
 • Kasvuhooned24.ee Panga Panga
  ülekanne
 • Kasvuhooned24.ee Raha Raha