Kasvuhoone Agronom Eko

Suurus:
Laius 3,0 m.
Kõrgus 2,0 m.
Pikkus 4,0 m. või valikuliselt
Raam: tsingitud toru 20 × 20 mm, otsad keevitatud.
Kaared: 0,67 m kaugusel üksteisest, tahked.
Kate: 4 mm või 6 mm isekeermestav.

259,00 €
309,00 €
Tarneaeg: 2–14 d.d
  • -50,00 €
  • Uus

Kasvuhoone Agronom Eko

Tarneaeg: 2–14 d.d
Saadavus: Laos

Suurus:
Laius 3,0 m.
Kõrgus 2,0 m.
Pikkus 4,0 m. või valikuliselt
Raam: tsingitud toru 20 × 20 mm, otsad keevitatud.
Kaared: 0,67 m kaugusel üksteisest, tahked.
Kate: 4 mm või 6 mm isekeermestav.

Valige pikkus
Valige polükarbonaadist katte paksus
259,00 €
309,00 €
259,00 €
309,00 €

Suurepärane võimalus neile, kes otsivad odavat, kiiresti kokkupandavat kasvuhoonet, mis on meie kliima jaoks piisavalt tugev. Ehkki kasvuhoone on odavaim, on see varustatud kvaliteetse suure tihedusega kattega (0,67 kg/m2 või 1,2 kg/m2), mis peab vastu mitu aastat. Miks odav? Lihtsamad käepidemed, odavamad pakkematerjalid, kergem konstruktsioon. Lisaks soovitame osta ventilatsiooniteibi polükarbonaadi kaitsmiseks roheliseks muutumise eest.

Ehitus

Agronom Eko kasvuhoone karkass on valmistatud tsingitud 20×20 mm ruudukujulisest torust. Kasvuhoonel on mõlemas otsas uksed, milles on ventilatsiooniavad. Selle kasvuhoone jaoks pole vundament vajalik, sest komplekt sisaldab jalgu, mis ühendavad selle ideaalselt maapinnaga. Kasvuhoone esi- ja tagaosa saabuvad juba keevitatult, kaared on ühes tükis ja paigaldatud üksteisest 0,67 m kaugusele. Sobib universaalse katuseluugi jaoks.

Kate

Kasvuhoone on varustatud 4 mm või 6 mm kanaliga polükarbonaatkattega. Katte valmistamiseks kasutatakse SABIC (Saudi Araabia) ja COVESTRO (Saksamaa) toormaterjale. Tootmiseks kasutatakse Itaalia ettevõtte OMIPA spa seadmeid. Kõigil meie poolt müüdavatel polükarbonaatidel on UV-kaitse. Kattele kehtib 10 aastane tootja garantii.

Ärge laske end petta, kuivõrd sageli juhtub, et müüjad, kes pakuvad väga odavaid hindu, vaikivad komplekteeritud katete kohta ja müüvad halva katte kvaliteediga kasvuhooneid, mis tuleb asendada 1-2 aasta jooksul. Kvaliteetsete paneelide vahetus võib minna maksma kuni 50% kasvuhoone hinnast.

Paigaldus

Agronom Eko kasvuhooneid on väga lihtne paigaldada. Kuna esi -ja tagaosa saabuvad juba keevitatuna ning nende osade vahele seatud kaared on ühes tükis, pandakse kasvuhoone kokku väga lühikese ajaga. Kate kinnitatakse isekeermestavate kruvidega. Kasvuhoone seisab komplektis olevatel jalgadel, mis sisestatakse maasse. Komplekti kuulub üksikasjalik paigaldusjuhis.

Kõiki meie poolt müüdavaid kasvuhooneid paigaldavad lisatasu eest ka meie poolt soovitatud paigaldajad. Paigalduse kohta saate küsida telefoni teel.

Kohaletoimetus

Toimetame kasvuhoone teile kohale vaid 40 € eest! Kui ostate kasvuhoone, siis  ei maksa ka kõigi teiste meie poes müüdavate kaupade kättetoimetamine MITTE MIDAGI!

Toimetame kõik kasvuhooned kohale oma transpordiga. Tarneajad on seetõttu kokkulepitavad. Enne kasvuhoone transportimist võtame teiega tarneaegade osas alati ühendust.

Suurus Laius: 3 m, kõrgus: 2 m, pikkus: 4, 6, 8, +2.. M
Disain 20×20 mm tuub mõlemalt poolt
Kate 4 või 6 mm
Katte paigaldamine Kummist tihenditega isetarsad
Katmise lõikamine Kate on esitatud lehtedega 2,1×6 m, üks leht tuleks lõigata otsteni, teised on kaetud peal.
Kruvide augud Konstruktsiooni ja katte paigaldamiseks on kõik augud valmis
Kinnitus maa pinnaga Seal on jalad kinnitamiseks maapinnale, on võimalik ehitada ja vundament
Käepidemed ja lukud Komplektis ukse- ja õhulukud
Lüngad kaared 0,67 m (0,67 m)
Polükarbonaadi ühendus Ühendab lehed üksteise peal
Uksed ja õhuavad Uksel on uks ees ja taga, ukse peal õhuavad.
Difuusseti ja polükarbonaadi stendi valmimisprofiilid Puudub, ostetud eraldi
Metallist 0,7 mm mõlemalt poolt tsingitud
Kruvid Tsingitud
Konksud On
Pakkimine Struktuuri esiots, kaared, omavahel seotud (pikkus 3 m, kõrgus 2 m, laius 0,15 m), rulliks väänatud polükarbonaat (pikkus 2,1 m, läbimõõt ~0,8 m), kruvide ja muude kinnitusdetailidega kast
Juhendamine On
Tootjariik Valgevene
Tootja Mikrosistema
Assamblee keerukus (alates 1-lihtne 10-raske) 2

No customer reviews for the moment.

 
Maksimeetodid
  • Panga
    ülekanne
  • Raha