Kastmissüsteem “Klasika Drop” 4m
Tarneaeg: 2–14 d.d
 • Out-of-Stock

Kastmissüsteem “Klasika Drop” 4m

Tarneaeg: 2–14 d.d
Saadavus: Laos
Toote viide: 00033
33,00 €
Out-of-Stock


Tellimusi aktsepteerime ka telefoni teel: +372 5672 5068

Kastmissüsteem 4 m pikkusele kasvuhoonele.

Kastmis- (niisutus-) süsteem kasvuhoonetes–  see on kaasaegne ja samas odav niisutamise viis. Kapillaarne / tilgutav kastmisviis on mõeldud niisutamiseks kasvuhoonetes ning lahtistes istandustes. Seades sisse Klasika Drop  kastmis-/niisutussüsteemi, hoiate kokku vet ja töökulu, kindlustate ühtlase taimede niisutamise. J

Kastmis- (kapillaar- / tilgutus-) toru on kasutatav erineva iseloomuga hooajalisteks põllutöödeks, puukoolides, kasvuhoonetes lillede ja muude taimekultuuride kastmiseks.

Tootmises kasutatav kõrgekvaliteediline  polüetüleen kindlustab toote suure vastupidavuse   Ultraviolettkiirte suhtes ning ning põllutöödel kasutatavate väetiste ja keemiliste ainete suhtes. Mehaaniline vastupidavus ja tugev paindlikkus laseb toodet kasutada raskeimates tingimustes. Igal tilgutil on sisefilter, mis koos kindlustab koos veevarustusega pideva puhastamise ja läbipesemise.
Kastmine toimub otse taimede juurte piirkonda.
Kui kastmissüsteem on kohandatud gravitatsioonrõhule, siis voolab vesi selles ainult tänu iseenda kaalule. Mida kõrgemale on vesi tõstetud, seda tugevam on rõhk  süsteemis.  . Klasika Drop kastmissüsteemis piisab vee (veemahuti) tõstmisest kõigest kuni 1 m kõrgusele. 

Näiteks:
1 meetrine veepost võrdub 0,1 atm.
10 meetrine veepost võrdub 1 atm.

MONTEERIMISJUHEND:
1. Veemahuti peab olema tõstetud maa kohalt minimaalselt 1 m kõrgusele
2. Kõigi kruviliidete jaoks tuleb kasutada teflonist tihenduslinti.   
3. Filtri monteerimisel tuleb pöörata tähelepanu näitajatele, mis on kujutatud korpusel. Need näitavad voolava vee suunda.
4. Adapterilt eemaldage kinnisuruv rõngas ja pange see toru peale.
5. Adapter sisestage toru sisse nii, et toru äär puutuks vastu väljaulatuvust.
6. Rõngaga suruge toru kinni.
7. Ühendus sisestage toru sisse.
8. Kolmikharu ja nurkade abil  ühendage toru tilgutitoruga.
9. Hoidjatega kinnitage tilgutitoru krundi külge.  
10. Sulgege tilgutitoru ots.  


ISELOOMUSTUS:
- Veereservuaar peab olema tõstetud minimaalselt 1 meetri kõrgusele maapinnast.
- Vahemaa aukude vahel  40 cm.
- Filter pideva võrkkassetiga, puhastatav.  
- Filtreerimine 120 mikroniga.
- Enne esimest kastmist tuleb kogu süsteem kindlasti läbi pesta.
- Tilgutitoru peab olema regulaarselt läbi pestav, sagedus sõltub mustuse kogusest vees. 
- Võib kasutada ainult lahustuvaid või vedelaid väetisi, kuna muul juhul võib tilguti umbe minna.  
- Peale väetise kasutamist tuleb süsteem kindlasti läbi pesta puhta veega  (ilma väetiseta), et oleks välditud väetisejääkide jäämine süsteemi sisse.

Kasvuhoonetele antakse garantii: katetele 10 aastat, mõrades, tuhmumise, kollasuse, teiste tagajärgede eest, mis näitavad, et kate ei vasta oma pikaealisuse omadustele. Konstruktsioonile 3 aastat, tootmisdefektide tuvastamiseks, st tootmise ajal tekkinud defektid, kehv kvaliteediga keevitamise praod, ebatavaliselt kiire konstruktsiooni roostetamine, kui see selgelt nõrgestab kasvuhoone konstruktsiooni.

Garantii ei kaitse meteoroloogiliste või looduslike nähtuste (tuul, rahe, lumi, üleujutused, maalihked, välgunooled jne) põhjustatud kahjustuste eest. Polükarbonaatkatte samastumine/värvumine ja vee kondensatsioon polükarbonaatkattel ei loeta defektiks. Väikesed, pindmised roosted keevituskohas ei loeta defektiks, kui see ei mõjuta kasvuhoone konstruktsiooni tugevust ja terviklikkust.

Kauba kohaletoimetamise ajal transpordikahjustuste märkamisel tuleb koheselt teavitada juhti/kullerit, kes registreerib kahjustuse ja asendab sobimatud kaubad või nende osad järgmisel planeeritud reisil sobivatega. Kui kasvuhoone ja muud kaubad antakse üle ostjale – ostudokumendi allkirjastamisega loetakse, et kaubad on toimetatud kohale sobivas seisukorras. Rohkem infot selle kohta leiate veebilehelt Ostutingimused.

Kauba defekti märkamisel pöörduge allpool toodud e-posti aadressile, esitades fotod ja arve ning me võtame teiega ühendust.

Kui teil on küsimusi kasvuhoone garantii või õnnetusjuhtumi kohta, kui kasvuhoone või selle osa on kahjustatud, võite pöörduda aadressile info@kasvuhooned24.ee ja me aitame teid vajalike osadega või teeme teile sobiva pakkumise.

Arvustused

5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Maksimeetodid
 • Kasvuhooned24.ee SwedBank
 • Kasvuhooned24.ee Seb
 • Kasvuhooned24.ee Luminor
 • Kasvuhooned24.ee Revolute
 • Kasvuhooned24.ee PayPal
 • Kasvuhooned24.ee MasterCard
 • Kasvuhooned24.ee Visa
 • Kasvuhooned24.ee lhv
 • Kasvuhooned24.ee COOP
 • Kasvuhooned24.ee Montonio
 • Kasvuhooned24.ee Panga Panga
  ülekanne
 • Kasvuhooned24.ee Raha Raha