Gaspadorius (2,87m lai)
Lisa võrdluseks
Valige suurus
Tarneaeg: 2–14 d.d
 • -90,00 €

Gaspadorius (2,87m lai)

Lisa võrdluseks
Valige suurus
Tarneaeg: 2–14 d.d
Saadavus: Laos
Toote viide: SOD58144
Laius: 2.87m
Ehituse tüüp: Kokkupandud
Katte kinnitus: Kruvid laiade metallseibidega

Suurus:
Laius 2.87 m.
Kõrgus 2,25 m.
Pikkus 4,0 m või valikuline
Raam: profiil Omega 56mm, tsingitud, pakendis vundament.
Kate: 4 mm või 6 mm. Kinnitatud tsingitud ribadega.

Valige pikkus
Kate
450,00 €
540,00 €

Tellimusi aktsepteerime ka telefoni teel: +372 5672 5068

Kvaliteetne, täielikult komplekteeritud kasvuhoone Gaspadorius. Valmistatud Leedus.

Konstruktsioon

Gaspadorius kasvuhoone raam on valmistatud 60 mm laiuse tsingitud omega profiilist. Sellel kasvuhoonel on alusraamistik ning kate on juba eelnevalt lõigatud. Kate kinnitatakse kasvuhoonele kruvidega. Kasvuhoonel on uksed mõlemas otsas, millel on tuulutusavad.

Kate

Kasvuhoone komplekteeritakse 4 mm või 6 mm kanalstruktuuriga polükarbonaadkattega. Kate on valmistatud kasutades SABIC (Saudi Araabia) ja COVESTRO (Saksamaa) toorainet. Tootmiseks kasutatakse Itaalia ettevõtte OMIPA spa seadmeid. Kogu meie müüdav polükarbonaat on UV-kaitsega. Katele antakse 10 aasta tootjapoolne garantii.

Ärge laskuge eksitada, sageli madalate hindadega pakkuvad müüjad vaikivad komplekteeritud katte üle ning müüvad kasvuhooneid madala kvaliteediga kattega, mida tuleb 1-2 aasta jooksul vahetada. Kvaliteetse katte saamiseks võib olla vaja maksta kuni 50% kasvuhoone hinnast.

Paigaldus

Kasvuhoone koosneb erinevatest detailidest, mis on kruvidega omavahel ühendatud. Kate kinnitatakse samuti kruvidega. Kasvuhoone püstitatakse alusraamistikule. Lisatud on üksikasjalikud monteerimisjuhised.

Tarne

Kõik kasvuhooned transporditakse meie enda transpordiga, seega tarnetähtaega saab kokku leppida. Enne kasvuhoone saatmist võtame alati ühendust tarneaja osas.

Ehituse tüüp: Kokkupandud
Katte kinnitus: Kruvid laiade metallseibidega
Kate: 4 või 6 mm
Katmise lõikamine: Kate tarnitakse lõigatud
Kruvide augud: Ehitise kokkupaneku augud on valmis, puurimine ei ole vajalik
Kinnitus maa pinnaga: Tsingitud perimeetrivundament sügavate jalgadega maapinnale kinnitamiseks (50cm)
Käepidemed ja lukud: Metallist käepidemed
Lüngad kaared: 0,65 m
Polükarbonaadi ühendus: Ühendab lehed üksteise peal
Difuusseti ja polükarbonaadi stendi valmimisprofiilid: Puudub, ostetud eraldi
Metallist: 1 mm, mõlemalt poolt tsingitud
Kruvid: Tsingitud
Juhendamine: On
Assamblee keerukus (alates 1-lihtne 10-raske): 6

Kasvuhoonetele antakse garantii: katetele 10 aastat, mõrades, tuhmumise, kollasuse, teiste tagajärgede eest, mis näitavad, et kate ei vasta oma pikaealisuse omadustele. Konstruktsioonile 3 aastat, tootmisdefektide tuvastamiseks, st tootmise ajal tekkinud defektid, kehv kvaliteediga keevitamise praod, ebatavaliselt kiire konstruktsiooni roostetamine, kui see selgelt nõrgestab kasvuhoone konstruktsiooni.

Garantii ei kaitse meteoroloogiliste või looduslike nähtuste (tuul, rahe, lumi, üleujutused, maalihked, välgunooled jne) põhjustatud kahjustuste eest. Polükarbonaatkatte samastumine/värvumine ja vee kondensatsioon polükarbonaatkattel ei loeta defektiks. Väikesed, pindmised roosted keevituskohas ei loeta defektiks, kui see ei mõjuta kasvuhoone konstruktsiooni tugevust ja terviklikkust.

Kauba kohaletoimetamise ajal transpordikahjustuste märkamisel tuleb koheselt teavitada juhti/kullerit, kes registreerib kahjustuse ja asendab sobimatud kaubad või nende osad järgmisel planeeritud reisil sobivatega. Kui kasvuhoone ja muud kaubad antakse üle ostjale – ostudokumendi allkirjastamisega loetakse, et kaubad on toimetatud kohale sobivas seisukorras. Rohkem infot selle kohta leiate veebilehelt Ostutingimused.

Kauba defekti märkamisel pöörduge allpool toodud e-posti aadressile, esitades fotod ja arve ning me võtame teiega ühendust.

Kui teil on küsimusi kasvuhoone garantii või õnnetusjuhtumi kohta, kui kasvuhoone või selle osa on kahjustatud, võite pöörduda aadressile info@kasvuhooned24.ee ja me aitame teid vajalike osadega või teeme teile sobiva pakkumise.

Arvustused

5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Maksimeetodid
 • Kasvuhooned24.ee SwedBank
 • Kasvuhooned24.ee Seb
 • Kasvuhooned24.ee Luminor
 • Kasvuhooned24.ee Revolute
 • Kasvuhooned24.ee PayPal
 • Kasvuhooned24.ee MasterCard
 • Kasvuhooned24.ee Visa
 • Kasvuhooned24.ee lhv
 • Kasvuhooned24.ee COOP
 • Kasvuhooned24.ee Montonio
 • Kasvuhooned24.ee Panga Panga
  ülekanne
 • Kasvuhooned24.ee Raha Raha