Garant (3/4/6 m lai)
Lisa võrdluseks
Valige suurus
Tarneaeg: 2–14 d.d

Garant (3/4/6 m lai)

Lisa võrdluseks
Valige suurus
Tarneaeg: 2–14 d.d
Saadavus: Laos
Laius: 3.0m
4.0m
6.0m

Suurus:
Laius 3/4/6 m.
Kõrgus 2,5 m.
Pikkus 4 m või valikuline.
Raam: tsingitud, 89 mm lai, U-kujuline profiil.
Kate: 4mm või 6mm. Kinnitatakse isekeermestavate kruvidega.

Laius
Valige pikkus
Kate
Põhitõed
1 030,00 €

Tellimusi aktsepteerime ka telefoni teel: +372 5672 5068

Garanti kasvuhooned on mõeldud suurtaludele, tööstuskultuuridele ja isiklikuks kasutamiseks. Usaldusväärne, vastupidav ja vastupidav kasvuhoone. Väga avar, kõrge kasvuhoone, seinte kõrgus 1,98 m, kõrgus katuseharjani 2,50 m. Seda kasvuhoonet saab igal ajal pikendada kahe meetri võrra või ühendada kaks kasvuhoonet üheks. Erandlike mõõtude korral küsige telefoni teel.

Ehitus
Garant kasvuhoone raam on valmistatud 89 mm laiusest galvaniseeritud terasprofiilist. Kvaliteetne galvaniseerimine 275g / m2. Kasvuhoone saab varustada sama profiiliga vundamendiga, mis tagab tugeva aluse ja hea nakkumise maapinnaga. Garanti konstruktsioon on loodud maksimaalse tugevuse saavutamiseks, kõik profiilid on omavahel ühendatud paksude kruvide ja täiendavate isekeermestavate kruvidega. Täielikult kokkupandud kasvuhoone muutub liikumatuks ja talub suuri raskusi. Kate kinnitatakse isekeermestavate kruvidega.

Danga
Kasvuhoone on varustatud 4 mm või 6 mm kanaliga polükarbonaatkattega. Katte tootmisel kasutatakse SABIC (Saudi Araabia) ja COVESTRO (Saksamaa) tooraineid. Tootmiseks kasutatakse Itaalia ettevõtte OMIPA spa seadmeid. Kõik meie müüdavad polükarbonaadid on UV -kaitsega. Kate katab 10 m tootja garantii.
Lisateavet leiate jaotisest Polükarbonaat
Ärge laske end petta, sageli müüjad, kes pakuvad väga madalaid hindu, vaikivad tarnitud kattekihist ja müüvad halva kvaliteediga kattega kasvuhooneid, mis tuleb 1-2 m raadiuses välja vahetada. Kvaliteetsetele katetele üleminekuks võib olla vajalik kuni 50% kasvuhoone hinnast.

Paigaldamine
Paigaldamine on tõesti kiire, ühe detaili kokkupanekul saab kogu komplekt väga selgeks. Kõik detailid on kokku volditud, et need sobiksid õigesse kohta ja sobiksid kenasti kokku. Osad on kokku pandud rühmadena, millest on kokku pandud kasvuhoone teatud osad, ja komplekti kuuluvad üksikasjalikud monteerimisjuhised. Kate kinnitatakse isekeermestavate kruvidega.
Kõiki meie poolt müüdavaid kasvuhooneid saavad meie soovitatud käsitöölised lisatasu eest paigaldada, kollektsiooni kohta saate küsida telefoni teel.

Kohaletoimetamine


Pärast tellimuse esitamist võtab kasvuhoone tootmine aega 2-3 nädalat, pärast tootmist tarnitakse see 5-10 päeva jooksul.
Toome kasvuhoone teieni vaid 40 € eest! Lisaks kasvuhoone ostmisele ei maksa ka kõigi teiste meie poes müüdavate kaupade kohaletoimetamine midagi!

Transpordime kõik kasvuhooned oma transpordiga, seega saab kohaletoimetamise ajad kokku leppida. Enne kasvuhoone transportimist võtame teiega alati ühendust tarneaegade osas.

Suurus: Laius - 3, 4 või 6 m, seina kõrgus - 2 m, üldkõrgus 2,5 m, pikkus 4 m / 6 m / 8 m, + 2 m
Disain: Mõlemal küljel 89 × 39 mm tsingitud profiil
Kate: 4 või 6 mm
Katmise lõikamine: Kate tarnitakse lehtedega 2,1×6 m, lehed tuleb lõigata vastavalt
Käepidemed ja lukud: Varustatud nii sise- kui ka väliskäepidemetega
Lüngad kaared: 2 m
Polükarbonaadi ühendus: Ühendab lehed üksteise peal
Uksed ja õhuavad: Komplektis ukse ees ja taga, ülaosas ukse õhuavad, täiendavaid katuseaknad ei aita.
Difuusseti ja polükarbonaadi stendi valmimisprofiilid: Puudub, ostetud eraldi
Metallist: 1 mm, mõlemalt poolt tsingitud
Kruvid: Tsingitud
Konksud: On
Pakkimine: Konstruktsioon on pakitud kimpudesse, polükarbonaat keeratakse rulliks (pikkus 2,1 m, läbimõõt ~ 0,8 m), kruvide kasti ja muude kinnitusdetailidega.
Juhendamine: On

Kasvuhoonetele antakse garantii: katetele 10 aastat, mõrades, tuhmumise, kollasuse, teiste tagajärgede eest, mis näitavad, et kate ei vasta oma pikaealisuse omadustele. Konstruktsioonile 3 aastat, tootmisdefektide tuvastamiseks, st tootmise ajal tekkinud defektid, kehv kvaliteediga keevitamise praod, ebatavaliselt kiire konstruktsiooni roostetamine, kui see selgelt nõrgestab kasvuhoone konstruktsiooni.

Garantii ei kaitse meteoroloogiliste või looduslike nähtuste (tuul, rahe, lumi, üleujutused, maalihked, välgunooled jne) põhjustatud kahjustuste eest. Polükarbonaatkatte samastumine/värvumine ja vee kondensatsioon polükarbonaatkattel ei loeta defektiks. Väikesed, pindmised roosted keevituskohas ei loeta defektiks, kui see ei mõjuta kasvuhoone konstruktsiooni tugevust ja terviklikkust.

Kauba kohaletoimetamise ajal transpordikahjustuste märkamisel tuleb koheselt teavitada juhti/kullerit, kes registreerib kahjustuse ja asendab sobimatud kaubad või nende osad järgmisel planeeritud reisil sobivatega. Kui kasvuhoone ja muud kaubad antakse üle ostjale – ostudokumendi allkirjastamisega loetakse, et kaubad on toimetatud kohale sobivas seisukorras. Rohkem infot selle kohta leiate veebilehelt Ostutingimused.

Kauba defekti märkamisel pöörduge allpool toodud e-posti aadressile, esitades fotod ja arve ning me võtame teiega ühendust.

Kui teil on küsimusi kasvuhoone garantii või õnnetusjuhtumi kohta, kui kasvuhoone või selle osa on kahjustatud, võite pöörduda aadressile info@kasvuhooned24.ee ja me aitame teid vajalike osadega või teeme teile sobiva pakkumise.

Arvustused

5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Maksimeetodid
 • Kasvuhooned24.ee SwedBank
 • Kasvuhooned24.ee Seb
 • Kasvuhooned24.ee Luminor
 • Kasvuhooned24.ee Revolute
 • Kasvuhooned24.ee PayPal
 • Kasvuhooned24.ee MasterCard
 • Kasvuhooned24.ee Visa
 • Kasvuhooned24.ee lhv
 • Kasvuhooned24.ee COOP
 • Kasvuhooned24.ee Montonio
 • Kasvuhooned24.ee Panga Panga
  ülekanne
 • Kasvuhooned24.ee Raha Raha