Garant (3/4/6 m lai)
Tarneaeg: 2–14 d.d

Garant (3/4/6 m lai)

Tarneaeg: 2–14 d.d
Saadavus: Laos
Laius: 3.0m
4.0m
6.0m

Suurus:
Laius 3/4/6 m.
Kõrgus 2,5 m.
Pikkus 4 m või valikuline.
Raam: tsingitud, 89 mm lai, U-kujuline profiil.
Kate: 4mm või 6mm. Kinnitatakse isekeermestavate kruvidega.

Laius
Valige pikkus
Kate
Põhitõed
1 115,00 €

Tellimusi aktsepteerime ka telefoni teel: +372 5672 5068

Garanti kasvuhooned on mõeldud suurtaludele, tööstuskultuuridele ja isiklikuks kasutamiseks. Usaldusväärne, vastupidav ja vastupidav kasvuhoone. Väga avar, kõrge kasvuhoone, seinte kõrgus 1,98 m, kõrgus katuseharjani 2,50 m. Seda kasvuhoonet saab igal ajal pikendada kahe meetri võrra või ühendada kaks kasvuhoonet üheks. Erandlike mõõtude korral küsige telefoni teel.

Ehitus
Garant kasvuhoone raam on valmistatud 89 mm laiusest galvaniseeritud terasprofiilist. Kvaliteetne galvaniseerimine 275g / m2. Kasvuhoone saab varustada sama profiiliga vundamendiga, mis tagab tugeva aluse ja hea nakkumise maapinnaga. Garanti konstruktsioon on loodud maksimaalse tugevuse saavutamiseks, kõik profiilid on omavahel ühendatud paksude kruvide ja täiendavate isekeermestavate kruvidega. Täielikult kokkupandud kasvuhoone muutub liikumatuks ja talub suuri raskusi. Kate kinnitatakse isekeermestavate kruvidega.

Danga
Kasvuhoone on varustatud 4 mm või 6 mm kanaliga polükarbonaatkattega. Katte tootmisel kasutatakse SABIC (Saudi Araabia) ja COVESTRO (Saksamaa) tooraineid. Tootmiseks kasutatakse Itaalia ettevõtte OMIPA spa seadmeid. Kõik meie müüdavad polükarbonaadid on UV -kaitsega. Kate katab 10 m tootja garantii.
Lisateavet leiate jaotisest Polükarbonaat
Ärge laske end petta, sageli müüjad, kes pakuvad väga madalaid hindu, vaikivad tarnitud kattekihist ja müüvad halva kvaliteediga kattega kasvuhooneid, mis tuleb 1-2 m raadiuses välja vahetada. Kvaliteetsetele katetele üleminekuks võib olla vajalik kuni 50% kasvuhoone hinnast.

Paigaldamine
Paigaldamine on tõesti kiire, ühe detaili kokkupanekul saab kogu komplekt väga selgeks. Kõik detailid on kokku volditud, et need sobiksid õigesse kohta ja sobiksid kenasti kokku. Osad on kokku pandud rühmadena, millest on kokku pandud kasvuhoone teatud osad, ja komplekti kuuluvad üksikasjalikud monteerimisjuhised. Kate kinnitatakse isekeermestavate kruvidega.
Kõiki meie poolt müüdavaid kasvuhooneid saavad meie soovitatud käsitöölised lisatasu eest paigaldada, kollektsiooni kohta saate küsida telefoni teel.

Kohaletoimetamine


Pärast tellimuse esitamist võtab kasvuhoone tootmine aega 2-3 nädalat, pärast tootmist tarnitakse see 5-10 päeva jooksul.
Toome kasvuhoone teieni vaid 40 € eest! Lisaks kasvuhoone ostmisele ei maksa ka kõigi teiste meie poes müüdavate kaupade kohaletoimetamine midagi!

Transpordime kõik kasvuhooned oma transpordiga, seega saab kohaletoimetamise ajad kokku leppida. Enne kasvuhoone transportimist võtame teiega alati ühendust tarneaegade osas.

Suurus: Laius - 3, 4 või 6 m, seina kõrgus - 2 m, üldkõrgus 2,5 m, pikkus 4 m / 6 m / 8 m, + 2 m
Disain: Mõlemal küljel 89 × 39 mm tsingitud profiil
Kate: 4 või 6 mm
Katmise lõikamine: Kate tarnitakse lehtedega 2,1×6 m, lehed tuleb lõigata vastavalt
Käepidemed ja lukud: Varustatud nii sise- kui ka väliskäepidemetega
Lüngad kaared: 2 m
Polükarbonaadi ühendus: Ühendab lehed üksteise peal
Uksed ja õhuavad: Komplektis ukse ees ja taga, ülaosas ukse õhuavad, täiendavaid katuseaknad ei aita.
Difuusseti ja polükarbonaadi stendi valmimisprofiilid: Puudub, ostetud eraldi
Metallist: 1 mm, mõlemalt poolt tsingitud
Kruvid: Tsingitud
Konksud: On
Pakkimine: Konstruktsioon on pakitud kimpudesse, polükarbonaat keeratakse rulliks (pikkus 2,1 m, läbimõõt ~ 0,8 m), kruvide kasti ja muude kinnitusdetailidega.
Juhendamine: On
Tootjariik: Leedu
Maksimeetodid
  • Panga
    ülekanne
  • Raha