Fermer (4.0m lai)
Lisa võrdluseks
Valige suurus
Tarneaeg: 2–14 d.d
Garantii ostjale
  • 10-aastane garantii polükarbonaatkattele.
  • Kasvuhoonele garantii 3 aastat.
  • -130,00 €
  • Out-of-Stock

Fermer (4.0m lai)

Lisa võrdluseks
Valige suurus
Tarneaeg: 2–14 d.d
Garantii ostjale
  • 10-aastane garantii polükarbonaatkattele.
  • 3 metų garantija šiltnamiui.
Saadavus: Laos
889,00 €
1 019,00 €
Out-of-Stock


Tellimusi aktsepteerime ka telefoni teel: +372 5672 5068

Kasvuhoone Fermer – kaasaegne, töökindel ja mugav. Selle peamine omadus on ideaalne kuju. Erinevalt kaarkasvuhoonetest on sellel kõrged vertikaalsed seinad. See võimaldab kõiki kõrgeid taimi kogu kasvuhoones ühtlaselt istutada. Sellises kasvuhoones on taimedel rohkem ruumi, nii et võite oodata rikkalikumat saaki! 

Kasvuhoone konstruktsioon on väga tugev, dubleeritud katusekaared on valmistatud tsingitud torust 20 × 40 mm, need on omavahel ühendatud ruudukujuliste torudega 20 × 20 ja 20 × 40 mm KRAB elementidega, mis suurendavad tugipinda polükarbonaadile. Topeltkaare konstruktsioon peab vastu suurele koormusele (220 kg / m2), mis tähendab, et kasvuhoone teenib teid pikka aega. Komplekti kuuluvad montaažijuhend, kõik vajalikud kruvid, isekeermestavad kruvid, käepidemed ja KRAB elemendid. See kasvuhoone vajab vundamenti.

Ehitus

Fermeri kasvuhoone karkass on valmistatud tsingitud 20 × 40 ja 20 × 20 mm nelikanttorust. Kasvuhoonel on uksed kasvuhoone mõlemas otsas. Uksed on ventileeritud. Kate on kinnitatud isekeermestavate kruvide ja EPDM seibidega kummiga. Kasvuhoonekaared koosnevad kolmest osast.

Maapinnale kinnitamiseks on sellel kasvuhoonel T-kujulised jalad. Selle kasvuhoone soovitame aga täiendada tsingitud profiiliga, 10 cm kõrguse vundamendiga, millel on massiivsed jalad maapinnale kinnitamiseks.

Üksikasjalikumate sätete saamiseks vaadake jaotist Tehnilised andmed

Kate

Kasvuhoone on varustatud 4 mm või 6 mm kanaliga polükarbonaatkattega. Katet toodetakse SABIC (Saudi Araabia) ja COVESTRO (Saksamaa) toormaterjalist. Tootmiseks kasutatakse Itaalia ettevõtte OMIPA spaa seadmeid. Kõigil meie poolt müüdavatel polükarbonaatidel on UV-kaitse. Kattele kehtib 10-aastane tootja garantii.

Ärge laske end petta, kuivõrd sageli juhtub, et müüjad, kes pakuvad väga odavaid hindu, vaikivad komplekteeritud katete kohta ja müüvad halva katte kvaliteediga kasvuhooneid, mis tuleb asendada 1-2 aasta jooksul. Kvaliteetsete paneelide vahetus võib minna maksma kuni 50% kasvuhoone hinnast.

Paigaldus

Agro Plus kokkupanek on väga lihtne. See võtab ainult paar tundi, sest esi-ja tagaosad saabuvad juba keevitatult ja nende osade vahele ehitatud kaared on ühes tükis. Kate kinnitatakse isekeermestavate kruvidega, mille puhul saab kasutada kõige lihtsamaid tööriistu. Komplekti kuuluvad üksikasjalikud paigaldusjuhised.

Kõiki meie poolt müüdavaid kasvuhooneid paigaldavad lisatasu eest meie poolt soovitatud paigaldajad. Paigalduse kohta saate küsida telefoni teel.

Kohaletoimetus

Toimetame kasvuhoone teile kohale vaid 55€ eest! Kui ostate kasvuhoone, siis  ei maksa ka kõigi teiste meie poes müüdavate kaupade kättetoimetamine MITTE MIDAGI!

Toimetame kõik kasvuhooned kohale oma transpordigaTarneajad on seetõttu kokkulepitavad. Enne kasvuhoone transportimist võtame teiega tarneaegade osas alati ühendust.

Suurus: Laius - 4 m, kõrgus - 2,2 m, seina kõrgus 1,65 m, pikkus - 4,02, 6,02, 8,02, +2 .. m
Katte kinnitus: Kummist tihenditega isetarsad
Disain: 20×40 ja 20×20 mm lukuga toru mõlemal küljel, topeltkaared, KRAB süsteem
Kate: 4 või 6 mm
Katmise lõikamine: Kate tarnitakse lehtedega 2,1×6 m, osa polükarbonaadist tuleb lõigata vastavalt mõõtmetele
Kruvide augud: Konstruktsiooni ja katte paigaldamiseks on kõik augud valmis
Kinnitus maa pinnaga: Seal on jalad kinnitamiseks maapinnale, on võimalik ehitada ja vundament
Käepidemed ja lukud: Kaasas konksud ja käepidemed
Lüngad kaared: 1 m, KRAB-iga
Polükarbonaadi ühendus: Ühendab lehed üksteise peal
Uksed ja õhuavad: Uksel on uks ees ja taga, ukse peal õhuavad.
Difuusseti ja polükarbonaadi stendi valmimisprofiilid: Puudub, ostetud eraldi
Metallist: 1 mm, mõlemalt poolt tsingitud
Kruvid: Tsingitud
Konksud: On
Pakkimine: Konstruktsiooni osad eraldi pakendites, rulliks väänatud polükarbonaat (pikkus 2,1 m, läbimõõt ~1 m), kruvide ja muude kinnitusdetailidega kast
Juhendamine: On
Assamblee keerukus (alates 1-lihtne 10-raske): 4
Maksimeetodid
  • Panga
    ülekanne
  • Raha