Kasvuhoone Deluxe house

Suurus:
Laius 4 m.
Kõrgus 2,55 m.
Seina kõrgus 1,8 m.
Pikkus 4 m, 6 m, 8 m, +2 .. m
Raam: tsingitud U-profiil 40 × 40 mm, kokku pandud üksikutest elementidest.
Kate: 4 mm või 6 mm, isekeermestav.

735,00 €
Tarneaeg: 2–14 d.d
  • Uus

Kasvuhoone Deluxe house

Tarneaeg: 2–14 d.d
Saadavus: Laos

Suurus:
Laius 4 m.
Kõrgus 2,55 m.
Seina kõrgus 1,8 m.
Pikkus 4 m, 6 m, 8 m, +2 .. m
Raam: tsingitud U-profiil 40 × 40 mm, kokku pandud üksikutest elementidest.
Kate: 4 mm või 6 mm, isekeermestav.

Valige pikkus
Valige polükarbonaadist katte paksus
735,00 €
735,00 €

Deluxe kasvuhooned on mõeldud nii suurtele taludele, tööstuslikuks taimekasvatuseks kui ka erakasutuseks. Usaldusväärne, vastupidav ja tugev kasvuhoone. Väga avar, kõrge kasvuhoone, mille laius on tervelt 4 meetrit ja seina kõrgus isegi 1,8 meetrit. Seda kasvuhoonet on mugav kasutada, sest suvila kuju tõttu on taimedel rohkem ruumi ülespoole kasvamiseks. Valmistatud Lätis, kõrge kvaliteediga tsinkimine, väga tugev konstruktsioon.

Ehitus

Deluxe kasvuhoone karkass on valmistatud tsingitud 40×40 mm profiilist. Kasvuhoonel on uks, mille tipus on õhuava. Uksed asuvad kasvuhoone mõlemas otsas. Kate kinnitatakse isekeermestavate kruvidega. Struktuur on kokku pandud üksikelementidest. See kasvuhoone pole maasse kinnitatud. Kui teil pole oma vundamenti ja te ei plaani seda teha, saab selle kasvuhoone varustada 10 cm kõrguse tsingitud profiiliga vundamendiga, millel on maasse kinnitamiseks massiivsed jalad. Konstruktsioon pannakse kokku isekeermestavate kruvide abil, mis tähendab, et kasvuhoonet on lihtsam ja kiirem kokku panna kui kasvuhooneid, mille puhul kasutatakse lihtsaid mutritega polte.

Kate

Kasvuhoone on varustatud 4 mm või 6 mm kanaliga polükarbonaadist kattega. Katet toodetakse SABIC (Saudi Araabia) ja COVESTRO (Saksamaa) toormaterjalidest. Tootmiseks kasutatakse Itaalia ettevõtte OMIPA spaa seadmeid. Kõigil meie poolt müüdavatel polükarbonaatidel on UV-kaitse. Kattele kehtib 10-aastane tootja garantii.

Ärge laske end petta, kuivõrd sageli juhtub, et müüjad, kes pakuvad väga odavaid hindu, vaikivad komplekteeritud katete kohta ja müüvad halva katte kvaliteediga kasvuhooneid, mis tuleb asendada 1-2 aasta jooksul. Kvaliteetsete paneelide vahetus võib minna maksma kuni 50% kasvuhoone hinnast.

Paigaldus

Paigaldamine on tõesti kiire, sest ühe osa kokkupanek teeb kõigi teiste osade kokkupaneku väga arusaadavaks. Kõik osad on kokku pandud nii, et nad sobituks õigesse kohta ja sobituks kokku ka teiste osadega.  Osad on komplekteeritud gruppidesse, millest pannaks kokku kasvuhoone teatud osad. Komplektis on üksikasjalikud paigaldusjuhised. Kate kinnitatakse isekeernestavate kruvidega.

Kõiki meie poolt müüdavaid kasvuhooneid paigaldavad lisatasu eest meie poolt soovitatud paigaldajad. Paigalduse kohta saate küsida telefoni teel.

Kohaletoimetus

Toimetame kasvuhoone teile kohale vaid 40 € eest! Kui ostate kasvuhoone, siis  ei maksa ka kõigi teiste meie poes müüdavate kaupade kättetoimetamine MITTE MIDAGI!

Toimetame kõik kasvuhooned kohale oma transpordiga. Tarneajad on seetõttu kokkulepitavad. Enne kasvuhoone transportimist võtame teiega tarneaegade osas alati ühendust.

Suurus Laius: 4 m, kõrgus: 2,55 m, seina kõrgus 1,8 m, pikkus: 4, 6, 8, +2.. M
Disain 40×40 mm šikk U-kujuline profiil
Kate 4 või 6 mm
Katte paigaldamine Metallist laiade seibidega isekeermestavad kruvid
Katmise lõikamine Kate tarnitakse lehtedega 2,1x6m neid tuleb lõigata
Kruvide augud Kõik augud on valmis, puurimine ei ole vajalik
Kinnitus maa pinnaga Ei ole jalad külge sihtasutus olete valmis, või ostetud sihtasutus
Käepidemed ja lukud Metallist käepidemed ja metallsulgurid
Ridge Saadaval, tsingitud, topelt
Seinakonstruktsioonide vahed 1 m (1 m)
Polükarbonaadi ühendus Ühendab lehed üksteise peal
Uksed ja õhuavad Uksel on uks ees ja taga, ukse peal õhuavad. Saadaval on päikesevalguse gaas.
Difuusseti ja polükarbonaadi stendi valmimisprofiilid Puudub, ostetud eraldi
Metallist 1,2 mm mõlemalt poolt tsingitud
Kruvid Tsingitud 4,8×16 isepähkleid
Konksud On
Pakkimine Kastid/kastid konstruktsiooni ja kinnitusdetailidega (pikkus 1.95m), rulliks väänatud polükarbonaat (pikkus 2,1 m, läbimõõt ~1 m)
Juhendamine On
Tootjariik Läti
Assamblee keerukus (alates 1-lihtne 10-raske) 4

No customer reviews for the moment.

 
Maksimeetodid
  • Panga
    ülekanne
  • Raha