Kasvuhoone Clasic (2.5m lai)
455,00 €
510,00 €
Tarneaeg: 2–14 d.d
Garantii ostjale
  • 10-aastane garantii polükarbonaatkattele.
  • Kasvuhoonele 2-aastane garantii.
  • -55,00 €

Kasvuhoone Clasic (2.5m lai)

Tarneaeg: 2–14 d.d
Garantii ostjale
  • 10-aastane garantii polükarbonaatkattele.
  • Kasvuhoonele 2-aastane garantii.
Saadavus: Laos
Toote viide: SOD48644

Suurus:
Laius 2,5 m.
Kõrgus 2,2 m.
Seina kõrgus 1,5 m.
Pikkus 4 m, 6 m, 8 m, +2 .. m
Raam: tsingitud U-profiil 40 × 40 mm, kokku pandud üksikutest elementidest.
Kate: 4 mm või 6 mm, isekeermestav.

Valige pikkus
Kate
455,00 €
510,00 €
455,00 €
510,00 €

Tellimusi aktsepteerime ka telefoni teel: +372 5672 5068

Kasvuhoone Clasic

See on klassikaline suvilakujuline kasvuhoone neile, kes soovivad kompaktset hubast hoonet. See kasvuhoone on valmistatud Lätis tsingitud terasprofiilidest, mille mõõtmed on 40×40 mm.

Ärge ajage seda kasvuhoonet segamini Vene tootjate toodetega, mis ei ole võrdväärsed terviklikkuse, osade/aukude täpsuse ja kahtlemata ka tugevuse poolest. Vastavad Vene mudelid (Klasik, klasika, suvila jne) on tavaliselt valmistatud 25×25 profiilist.

Ehitus

Clasic kasvuhoone karkass on valmistatud tsingitud 40×40 mm profiilist. Kasvuhoonel on uks, mille tipus on õhuava. Uksed asuvad kasvuhoone mõlemas otsas. Kate kinnitatakse isekeermestavate kruvidega. Struktuur on kokku pandud üksikelementidest. See kasvuhoone pole maasse kinnitatud. Kui teil pole oma vundamenti ja te ei plaani seda teha, saab selle kasvuhoone varustada 10 cm kõrguse tsingitud profiiliga vundamendiga, millel on maasse kinnitamiseks massiivsed jalad. Konstruktsioon pannakse kokku isekeermestavate kruvide abil, mis tähendab, et kasvuhoonet on lihtsam ja kiirem kokku panna kui kasvuhooneid, mille puhul kasutatakse lihtsaid mutritega polte.

Kate

Kasvuhoone on varustatud 4 mm või 6 mm kanaliga polükarbonaatkattega. Katet toodetakse SABIC (Saudi Araabia) ja COVESTRO (Saksamaa) toormaterjalidest. Tootmiseks kasutatakse Itaalia ettevõtteOMIPA spaa seadmeid. Kõigil meie poolt müüdavatel polükarbonaatidel on UV-kaitse. Kattele kehtib 10-aastane tootja garantii.

Lisateabe saamiseks vaadake sektsiooni - Polükarbonaat

Ärge laske end petta, kuivõrd sageli juhtub, et müüjad, kes pakuvad väga odavaid hindu, vaikivad komplekteeritud katete kohta ja müüvad halva katte kvaliteediga kasvuhooneid, mis tuleb asendada 1-2 aasta jooksul. Kvaliteetsete paneelide vahetus võib minna maksma kuni 50% kasvuhoone hinnast.

Paigaldus

Paigaldus ei ole keeruline. Kasvuhoone saab kokku panna poole päevaga. Komplekti kuuluvad paigaldusjuhised.

Kõiki meie poolt müüdavaid kasvuhooneid paigaldavad lisatasu eest meie poolt soovitatud paigaldajad. Paigalduse kohta saate küsida telefoni teel.

Kohaletoimetus

Toimetame kasvuhoone teile kohale vaid 40 € eest! Kui ostate kasvuhoone, siis  ei maksa ka kõigi teiste meie poes müüdavate kaupade kättetoimetamine MITTE MIDAGI!

Toimetame kõik kasvuhooned kohale oma transpordiga. Tarneajad on seetõttu kokkulepitavad. Enne kasvuhoone transportimist võtame teiega tarneaegade osas alati ühendust.

Ehituse tüüp: Kokkupandud
Vorm: Suvila kujundid
Suurus: Laius: 2,5 m, kõrgus: 2,2 m, seina kõrgus 1,5 m, pikkus – 4, 6, 8, +2.. m
Katte kinnitus: Kummist tihenditega isetarsad
Metallist laiade seibidega isekeermestavad kruvid
Disain: 40×40 mm šikk U-kujuline profiil
Kate: 4 või 6 mm
Katmise lõikamine: Kate tarnitakse lehtedega 2,1x6m neid tuleb lõigata
Kruvide augud: Kõik augud on valmis, puurimine ei ole vajalik
Kinnitus maa pinnaga: Ei ole jalad külge sihtasutus olete valmis, või ostetud sihtasutus
Käepidemed ja lukud: Metallist käepidemed ja metallsulgurid
Ridge: Saadaval, tsingitud, topelt
Lüngad kaared: 1m
Polükarbonaadi ühendus: Ühendab lehed üksteise peal
Uksed ja õhuavad: Uksel on uks ees ja taga, ukse peal õhuavad. Lisaks ostetakse katuseaknad.
Difuusseti ja polükarbonaadi stendi valmimisprofiilid: Puudub, ostetud eraldi
Metallist: 1 mm, mõlemalt poolt tsingitud
Kruvid: Tsingitud 4,8×16 isepähkleid
Konksud: On
Pakkimine: Kastid/kastid konstruktsiooni ja kinnitusdetailidega (pikkus 1.95m), rulliks väänatud polükarbonaat (pikkus 2,1 m, läbimõõt ~0,8 m)
Juhendamine: On
Tootjariik: Läti
Assamblee keerukus (alates 1-lihtne 10-raske): 4
Kirjuta ülevaade

Surinkti siltnami is kruvos profiliu su keliais kilogramais varztu, tikrai nera lengva. Paprastam zmogui neturnciam irankiu (suktuvo), statybiniu igudziu ir pagalbininku - misija neimanoma. Instrukcija - popierielis, kuriame parodyti esminiai dalykai, bet neparasyta nei darbu eiga nei kaip atpazinti detales, tokia instrukcija tinka zmonems megstantiems galvosukius. Rinkau siltnami su pagalbininkais 3 dienas. Aprasyme parasyta, kad surinkt galima per pusdieni, tikrai taip jei tai keli meistai su keliais suktuvais, kurie renka tokius silntamius pastoviai ir jiems nereikalinga instrukcija, bet pirma karta paprastam zmogui tai tikrai per sudetingas dalykas. Jei pirksite sita siltnami, butinai uzsakykite surinkimo paslauga, nes laikas, sveikata ir nervai svarbiau.

 
Maksimeetodid
  • Panga
    ülekanne
  • Raha