Kasvuhoone Botanik Tulpė (3.08m lai)
Lisa võrdluseks
Valige suurus
Garantii ostjale
 • 10-aastane garantii polükarbonaatkattele.
 • Kasvuhoonele garantii 3 aastat.
 • Out-of-Stock

Kasvuhoone Botanik Tulpė (3.08m lai)

Lisa võrdluseks
Valige suurus
Garantii ostjale
 • 10-aastane garantii polükarbonaatkattele.
 • 3 metų garantija šiltnamiui.
Saadavus: Laos
Toote viide: SOD4724bp
Laius: 3.08m
Raam: 20x40 toru
Ehituse tüüp: Keevitatud (osaliselt kokku pandud)
Vorm: Kaarjas
Katte kinnitus: Liugkate

Suurus:
Laius 3,08 m.
Kõrgus 2 m. ehk 2,10 m.
Pikkus 4,04; 6,04; 8,04; + 2… m.
Raam: tsingitud toru 20 × 40 mm, otsad keevitatud, KRAB-süsteem.
Kaared: 1,0 m kaugusel, tahked.
Kate: libisev 4 mm.
Spetsiaalne sihtasutus.

650,00 €
Out-of-Stock


Tellimusi aktsepteerime ka telefoni teel: +372 5672 5068

Sellel kasvuhoonel on täielikult avatav katus ja avatavad külgseinad, mis tagab maksimaalse mugavuse ja hulga eeliseid.

Maksimaalne mugavus kasutajale.

Et kasvuhoones töötades mitte ülekuumeneda, avage katus või küljed. Lükandkonstruktsioon on ühe käega hõlpsasti liigutatav. Avades küljed, on mugav taimedele ligi pääseda, rohida ja mustmulda lisada. Miks kasta kui vihma sajab? Lihtsalt avage katus. Talvel ei murra lumi läbi katuse, sest see on avatud. Lisaks sellele ei kuiva ära maa. 

Mugavus taimedele. 

See süsteem tagab täieliku ventilatsiooni, lükandkatus ja-seinad võimaldavad mesilastel hõlpsalt tolmendada. Vihmaveega kastmine sobib taimedele väga hästi. Talvel pakub lumi kasulikke mineraale, avatud katus võimaldab maapinnal sügavamalt külmuda, mille tagajärjel surevad kahjurid.

Ehitus

Botanik Tulpė kasvuhoone karkass on valmistatud tsingitud 20×40 mm ruudukujulisest torust. KRAB-süsteemi kasutamine muudab kasvuhoone eriti vastupidavaks. Toru on seest ja väljast kuumtsingitud. Kasvuhoonel on mõlemas otsas uksed, milles on ventilatsiooniavad. Kasvuhoone esi- ja tagaosa saabuvad juba keevitatult, kaared on ühes tükis ja paigaldatud üksteisest 1 m kaugusele. Seda kasvuhoonet saab varustada 90 mm tsingitud terasest vundamendiga. Komplekti kuulub ventilatsiooniteip katte servade tihendamiseks. 

Kate

Kasvuhoone on varustatud 4 mm kanaliga polükarbonaatkattega. Katte valmistamiseks kasutatakse SABIC (Saudi Araabia) ja COVESTRO (Saksamaa) toormaterjale. Tootmiseks kasutatakse Itaalia ettevõtte OMIPA spa seadmeid. Kõigil meie poolt müüdavatel polükarbonaatidel on UV-kaitse. Kattele kehtib 10 aastane tootja garantii. 

Ärge laske end petta, kuivõrd sageli juhtub, et müüjad, kes pakuvad väga odavaid hindu, vaikivad komplekteeritud katete kohta ja müüvad halva katte kvaliteediga kasvuhooneid, mis tuleb asendada 1-2 aasta jooksul. Kvaliteetsete paneelide vahetus võib minna maksma kuni 50% kasvuhoone hinnast.

Paigaldus

Botanik grupi kasvuhooneid on väga lihtne paigaldada, kõik saavad sellega hakkama. Kuna esi -ja tagaosa saabuvad juba keevitatuna ning nende osade vahele seatud kaared on ühes tükis, pandakse kasvuhoone kokku poole päevaga. Kate on kinnitatud siinide külge, et see liugleks. Kasvuhoone on ehitatud kas 90 mm tsingitud vundamendile või siis sellisele vundamendile, mis sobib just teile. Komplekti kuulub üksikasjalik paigaldusjuhis.

Kõiki meie poolt müüdavaid kasvuhooneid paigaldavad lisatasu eest meie poolt soovitatud paigaldajad. Paigalduse kohta saate küsida telefoni teel.

Kohaletoimetus

Toimetame kasvuhoone teile kohale vaid 45 € eest! Kui ostate kasvuhoone, siis  ei maksa ka kõigi teiste meie poes müüdavate kaupade kättetoimetamine MITTE MIDAGI!

Toimetame kõik kasvuhooned kohale oma transpordiga. Tarneajad on seetõttu kokkulepitavad. Enne kasvuhoone transportimist võtame teiega tarneaegade osas alati ühendust.



Ehituse tüüp: Keevitatud (osaliselt kokku pandud)
Vorm: Kaarjas
Suurus: Laius: 3.08 m, kõrgus 2 m, pikkus 4,04 m / 6,04 m / 8,04 m, + 2 m
Katte kinnitus: Liugkate
Disain: 20×40 mm toru, KRAB süsteem
Kate: 4 mm
Katmise lõikamine: Kate tarnitakse lehtedega 2,1×6 m, lehed tuleb lõigata vastavalt
Kruvide augud: Ehitise kokkupaneku augud on valmis, puurimine ei ole vajalik
Kinnitus maa pinnaga: Võib olla varustatud sihtasutuse või ehitatud teile.
Käepidemed ja lukud: Varustatud nii sise- kui ka väliskäepidemetega
Lüngad kaared: 1m
Polükarbonaadi ühendus: Ühendatud spetsiaalsete ansamblitega
Uksed ja õhuavad: Komplektis ukse ees ja taga, ülaosas ukse õhuavad, täiendavaid katuseaknad ei aita.
Metallist: 1 mm, mõlemalt poolt tsingitud
Kruvid: Tsingitud
Konksud: On
Pakkimine: Struktuuri esiots, kaared, omavahel seotud (pikkus 3,08 m, kõrgus 2m, laius 0,15m), rulliks väänatud polükarbonaat (pikkus 2,1 m, läbimõõt ~0,8 m), kruvide, ribade ja muude kinnitusdetailidega kast
Juhendamine: On
Assamblee keerukus (alates 1-lihtne 10-raske): 6

Kasvuhoonetele antakse garantii: katetele 10 aastat, mõrades, tuhmumise, kollasuse, teiste tagajärgede eest, mis näitavad, et kate ei vasta oma pikaealisuse omadustele. Konstruktsioonile 3 aastat, tootmisdefektide tuvastamiseks, st tootmise ajal tekkinud defektid, kehv kvaliteediga keevitamise praod, ebatavaliselt kiire konstruktsiooni roostetamine, kui see selgelt nõrgestab kasvuhoone konstruktsiooni.

Garantii ei kaitse meteoroloogiliste või looduslike nähtuste (tuul, rahe, lumi, üleujutused, maalihked, välgunooled jne) põhjustatud kahjustuste eest. Polükarbonaatkatte samastumine/värvumine ja vee kondensatsioon polükarbonaatkattel ei loeta defektiks. Väikesed, pindmised roosted keevituskohas ei loeta defektiks, kui see ei mõjuta kasvuhoone konstruktsiooni tugevust ja terviklikkust.

Kauba kohaletoimetamise ajal transpordikahjustuste märkamisel tuleb koheselt teavitada juhti/kullerit, kes registreerib kahjustuse ja asendab sobimatud kaubad või nende osad järgmisel planeeritud reisil sobivatega. Kui kasvuhoone ja muud kaubad antakse üle ostjale – ostudokumendi allkirjastamisega loetakse, et kaubad on toimetatud kohale sobivas seisukorras. Rohkem infot selle kohta leiate veebilehelt Ostutingimused.

Kauba defekti märkamisel pöörduge allpool toodud e-posti aadressile, esitades fotod ja arve ning me võtame teiega ühendust.

Kui teil on küsimusi kasvuhoone garantii või õnnetusjuhtumi kohta, kui kasvuhoone või selle osa on kahjustatud, võite pöörduda aadressile info@kasvuhooned24.ee ja me aitame teid vajalike osadega või teeme teile sobiva pakkumise.

Arvustused

5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Maksimeetodid
 • Kasvuhooned24.ee SwedBank
 • Kasvuhooned24.ee Seb
 • Kasvuhooned24.ee Luminor
 • Kasvuhooned24.ee Revolute
 • Kasvuhooned24.ee PayPal
 • Kasvuhooned24.ee MasterCard
 • Kasvuhooned24.ee Visa
 • Kasvuhooned24.ee lhv
 • Kasvuhooned24.ee COOP
 • Kasvuhooned24.ee Montonio
 • Kasvuhooned24.ee Panga Panga
  ülekanne
 • Kasvuhooned24.ee Raha Raha