Aiamööbel Botanik Lego
Lisa võrdluseks
Valige suurus
Tarneaeg: 2–14 d.d
 • -90,00 €
 • Out-of-Stock

Aiamööbel Botanik Lego

Lisa võrdluseks
Valige suurus
Tarneaeg: 2–14 d.d
Saadavus: Laos
Toote viide: SOD5464

Pikkus: 3 m
Laius: 3 m
Kõrgus: 2,4 m

Kate: toonitud kanaliga polükarbonaat 4 mm või 6 mm
Konstruktsioon: tsingitud terastoru, pulbervärvitud, värvimata puit.
Tootja: Botanic (Valgevene)

860,00 €
950,00 €
Out-of-Stock


Tellimusi aktsepteerime ka telefoni teel: +372 5672 5068

Varikatus Botanik Lego

Kaasaegse välimusega, hõlpsasti kokkupandav varikatus teie tagahoovi.

Varikatuse omadused:

- Mugav disain
- Kaasaegne välimus
- Lihtne kokkupanek

Varikatuse disain:

Botanik LEGO varikatus on ehitatud nii, et seda saab vajadusel lihtsalt muuta: võite teha sissepääsu ühele või mõlemale küljele või eemaldada ees- või tagaküljel olevad taraelemendid täielikult, luues laia vahekäigu. Saate katta kõik seinad või osa neist polükarbonaadist kanalitega või puiduga, ülalt alla või osaliselt (katuse ja alumise osa polükarbonaadist kanalid kuuluvad standardvarustusse, lisa kattematerjalide saamiseks helistage).

Botanik Lego ehitus:

Raam on valmistatud tsingitud metallist, tugevast neljakandilisest torust, mis on pulbervärvitud. Raam on värvitud mustaks, mis näeb päikese käes suurepärane välja, andes kogu varikatusele kena sära ja rikkaliku välimuse.

LEGO varikatuse puitelemendid on valmistatud hööveldatud lauast, mis on valmis värvimiseks. Plaat kinnitatakse metallelementide külge kruvidega läbi eelnevalt ettevalmistatud aukude. Te ei pea midagi puurima, vaid lihtsalt kokku panema.

Varikatusele ei ole eraldi alus vajalik. See paigaldatakse maapinnale või mis tahes tasasele ja kindlale pinnale, näiteks sillutiskividele, puitpinnale või betoonile. Raam käib kokku poltühendustega. See võib aastaringselt olla välitingimustes.

Varikatuse eelised:
Usaldusväärne ja vastupidav

Kergesti kokkupandav (2-4 tunniga)


Mahutab kuni 12 inimest

Varikatuse mõõtmed:

Pikkus              3 m
Laius              3 m
Kõrgus              2,4 m
Laua mõõtmed (tarnitakse eraldi)   1,96×0,87×0,74m
Pingi mõõtmed (tarnitakse koos liistudega)   1,96×0,38×0,47m

 

TÄHELEPANU
Laud ja pingid ei kuulu komplekti ja neid saab osta eraldi.

Kohaletoimetamine:

Varikatus tuuakse ettevõtte transpordiga teie määratud aadressile. Enne saatmist võtame teiega ühendust, et leppida kokku tarneaeg.

Disain: tsingitud terastoru, pulbervärvitud, värvimata puit.
Kate: toonitud kanaliga polükarbonaat 4 mm või 6 mm

Kasvuhoonetele antakse garantii: katetele 10 aastat, mõrades, tuhmumise, kollasuse, teiste tagajärgede eest, mis näitavad, et kate ei vasta oma pikaealisuse omadustele. Konstruktsioonile 3 aastat, tootmisdefektide tuvastamiseks, st tootmise ajal tekkinud defektid, kehv kvaliteediga keevitamise praod, ebatavaliselt kiire konstruktsiooni roostetamine, kui see selgelt nõrgestab kasvuhoone konstruktsiooni.

Garantii ei kaitse meteoroloogiliste või looduslike nähtuste (tuul, rahe, lumi, üleujutused, maalihked, välgunooled jne) põhjustatud kahjustuste eest. Polükarbonaatkatte samastumine/värvumine ja vee kondensatsioon polükarbonaatkattel ei loeta defektiks. Väikesed, pindmised roosted keevituskohas ei loeta defektiks, kui see ei mõjuta kasvuhoone konstruktsiooni tugevust ja terviklikkust.

Kauba kohaletoimetamise ajal transpordikahjustuste märkamisel tuleb koheselt teavitada juhti/kullerit, kes registreerib kahjustuse ja asendab sobimatud kaubad või nende osad järgmisel planeeritud reisil sobivatega. Kui kasvuhoone ja muud kaubad antakse üle ostjale – ostudokumendi allkirjastamisega loetakse, et kaubad on toimetatud kohale sobivas seisukorras. Rohkem infot selle kohta leiate veebilehelt Ostutingimused.

Kauba defekti märkamisel pöörduge allpool toodud e-posti aadressile, esitades fotod ja arve ning me võtame teiega ühendust.

Kui teil on küsimusi kasvuhoone garantii või õnnetusjuhtumi kohta, kui kasvuhoone või selle osa on kahjustatud, võite pöörduda aadressile info@kasvuhooned24.ee ja me aitame teid vajalike osadega või teeme teile sobiva pakkumise.

Arvustused

5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Maksimeetodid
 • Kasvuhooned24.ee SwedBank
 • Kasvuhooned24.ee Seb
 • Kasvuhooned24.ee Luminor
 • Kasvuhooned24.ee Revolute
 • Kasvuhooned24.ee PayPal
 • Kasvuhooned24.ee MasterCard
 • Kasvuhooned24.ee Visa
 • Kasvuhooned24.ee lhv
 • Kasvuhooned24.ee COOP
 • Kasvuhooned24.ee Montonio
 • Kasvuhooned24.ee Panga Panga
  ülekanne
 • Kasvuhooned24.ee Raha Raha