Aiamööbel - BOTANIK igaks aastaajaks (6m)
Lisa võrdluseks
Valige suurus
Tarneaeg: 2–14 d.d
  • Out-of-Stock

Aiamööbel - BOTANIK igaks aastaajaks (6m)

Lisa võrdluseks
Valige suurus
Tarneaeg: 2–14 d.d
Saadavus: Laos
Toote viide: SOD5456
1 100,00 €
Out-of-Stock


Tellimusi aktsepteerime ka telefoni teel: +372 5672 5068

VARIKATUS - BOTANIK igaks aastaajaks

Igal aastaajal

Varikatusel on liugkonstruktsioonid, mille tõttu saab seda hõlpsasti ümber paigutada, kui ilmastikuolud muutuvad. See on varikatus, mida saab kasutada aastaringselt ja mis sobib ideaalselt suvise päikese eest varjumiseks, samal ajal kui vastaskülgede avamine loob meeldiva tõmbetuule. Tuulisel või vihmasel päeval on teil ideaalne varjualune, sügisel või isegi soojemal talvel saate kütte sisse lülitada ja nautida meeldivat õhtut. Suveõhtutel võite avada katuse ja vaadata tähistaevast ning külgtuule korral saate ühe külje sulgeda ja teise avada. Varikatusel on väljaulatuv katus, mis on kasulik grillimiseks vihma ajal.

Erinevad kasutusvõimalused

Meie kliendid kasutavad seda toodet mitut moodi. Paljud kliendid on paigaldanud varikatuse oma basseini kohale. On olnud ka juhtumeid, kus kliendid on paigaldanud varikatuse sisse mullivanni või tünnisauna, mille korral pidi maapinda natuke süvendama.

Varikatuse ehitus

Konstruktsioon on valmistatud kandilistest 20×40 tsingitud torudest. Varikatuse esi- ja tagakülg (kus asub uks) on täielikult keevitatud ja kaared on painutatud tugevast torust. Kogu konstruktsioon on omavahel ühendatud 1 m pikkuste risttorudega, mis on ühendatud krabisüsteemi elementidega, et tagada hea haardumine, suur kandevõime ja suurepärane välimus. Uksed asuvad mõlemas otsas, kui üks neist ei ole vajalik, võite selle lihtsalt jätta paigaldamata.

Kogu varikatus on ehitatud 10 cm kõrgele, 4 cm laiale, U-kujulisele, tsingitud terasest ääristatud vundamendile, mis mitte ainult ei anna sellele tugevust ja lihtsustab muru niitmist selle ümbert, vaid lihtsustab ka selle kokkupanekut ja teisaldamist, kui soovite seda tulevikus ümber paigutada. Jalad on tarnitud koos vundamendiga, nii et saate varikatuse paigaldada isegi murule, samas kui see on paigaldatud kindlamal alusel, siis jalgade kasutamine pole vajalik.

Katus

Varustatud 4 mm paksuste musta/tumehalli tooniga UV-kaitsega polükarbonaadist kanalitega. Katus on vastupidav kõrgetele temperatuurimuutustele. Katusega kaasneb polükarbonaadi hermeetik, et vältida mustuse sattumist polükarbonaadist kanalitesse.

Botanik välitingimustes kasutatava varikatuse komplekt:

  Šiltnamio-konstrukcija.jpgLihtsalt kokkupandav, osaliselt keevitatud ja tsingitud teraskonstruktsioon.
Kanalinis-polikarbonatas-tamsus-tonuotas.jpg

Tumedat värvi polükarbonaadist kanalid, kokku rullitud,

 kate tuleb paigaldamisel lõigata vastavalt ette antud mõõtmetele.
Polikarbonato užbaigimo profilis UPolükarbonaadist profiilid, et hoida kattekanalid puhtana.
pailga-dėžė.jpg

Karbis: kasutusjuhendid, risttorud, kruvid,

käepidemed, konksud, libisemise süsteemielemendid.

 

Oluline! Soovitame selle varikatuse paigutada kohtadesse, kuhuni ei jõua tugev tuul, st majade, hekkide, aedade jne. vahele. Vältige avatud alasid, kus valitsevad tugevad tuuled. Tormi lähenedes sulgege alati täielikult kõik varikatuse osad.

Kohaletoimetamine:

Varikatus tuuakse ettevõtte transpordiga teie määratud aadressile. Enne saatmist võtame teiega ühendust, et leppida kokku tarneaeg.

Kas vajate abi kokkupanekul?

Varikatuse võivad kokku panna ka meie poolt soovitatud meistrid, kellega oleme aastaid teinud koostööd. Lisainformatsiooni saamiseks helistage.

Maksimeetodid
  • Panga
    ülekanne
  • Raha