Agro Opti (2.58m lai)
Lisa võrdluseks
Valige suurus
Garantii ostjale
 • 10-aastane garantii polükarbonaatkattele.
 • Kasvuhoonele garantii 3 aastat.

Agro Opti (2.58m lai)

Lisa võrdluseks
Valige suurus
Garantii ostjale
 • 10-aastane garantii polükarbonaatkattele.
 • 3 metų garantija šiltnamiui.
Saadavus: Laos
Toote viide: SOD57264
Laius: 2.58m
Vorm: Kaarjas
Katte kinnitus: Kummist tihenditega isetarsad

Suurus:
Laius 2,58 m.
Kõrgus 2,0 m.
Pikkus 4,0 m või valikuline
Raam: tsingitud toru 20×30 mm, otsad keevitatud.
Rõngad: 1 m kaugusel üksteisest, tugevad.
Kate: 4mm Kinnitatakse kruvidega

Valige pikkus
Kate
560,00 €

Tellimusi aktsepteerime ka telefoni teel: +372 5672 5068

Erakordsete mõõtmetega töökindel ja vastupidav kasvuhoone, Agro Opti! Tugevdatud 20x30mm, tsingitud terasraam. Kasvuhoone erakordse suuruse tõttu on võimalik seda ehitada piiratud ruumis.
Väga lihtne konstruktsioon, kvaliteetne 4 mm polükarbonaat.
Sellele kasvuhoonele soovitame osta difusiooniriba, taimede kinnitusköied, katuseaknad, rööbastee, niisutussüsteemi ja palju muud.

Ehitus

Kasvuhoone Agro opti karkass on valmistatud tsingitud 20 × 30 mm nelikanttorust. Konstruktsiooni esi- ja tagaosa on täielikult keevitatud. Kaared on kindlad, ehitatud 1 m kaugusele. Kasvuhoone mõlemas otsas tuulutatavad uksed. Kui soovite, et kasvuhoone ei kardaks tuult, siis meie ettepanek oleks osta see kasvuhoone koos tsingitud profiiliga, 10 cm kõrguse vundamendiga, millel on massiivsed jalad maapinnale kinnitamiseks.

Kate

Kasvuhoone on varustatud 4 mm või 6 mm kanaliga polükarbonaatkattega. Katte valmistamisel kasutatakse SABIC (Saudi Araabia) ja COVESTRO (Saksamaa) toorainet. Tootmiseks kasutatakse Itaalia firma OMIPA SPA seadmeid. Kõik meie müüdavad polükarbonaadid on UV-kaitsega. Kattele kehtib 10 m tootjagarantii.

Ärge laske end petta, tihti müüjad, kes pakuvad väga madalaid hindu, vaikivad kattest ja müüvad halva kvaliteediga kattega kasvuhooneid, mis vajavad väljavahetamist 1-2 aasta jooksul. Kvaliteetsetele katetele üleminek võib nõuda kuni 50% kasvuhoone hinnast.

Paigaldus

Agro Opti kokkupanek on väga lihtne. See võtab ainult paar tundi, sest esi-ja tagaosad saabuvad juba keevitatult ja nende osade vahele ehitatud kaared on ühes tükis. Kate kinnitatakse isekeermestavate kruvidega, mille puhul saab kasutada kõige lihtsamaid tööriistu. Komplekti kuuluvad üksikasjalikud paigaldusjuhised.

Kõiki meie poolt müüdavaid kasvuhooneid paigaldavad lisatasu eest meie poolt soovitatud paigaldajad. Paigalduse kohta saate küsida telefoni teel.

Kohaletoimetus

Toimetame kasvuhoone teile kohale vaid 55€ eest! Kui ostate kasvuhoone, siis  ei maksa ka kõigi teiste meie poes müüdavate kaupade kättetoimetamine MITTE MIDAGI!

Toimetame kõik kasvuhooned kohale oma transpordigaTarneajad on seetõttu kokkulepitavad. Enne kasvuhoone transportimist võtame teiega tarneaegade osas alati ühendust.

Vorm: Kaarjas
Suurus: Laius: 2.58 m, kõrgus: 2 m, pikkus: 4, 6, 8, +2.. M
Katte kinnitus: Kummist tihenditega isetarsad
Disain: 20×30 mm toru mõlemalt poolt
Kate: 4 mm
Katmise lõikamine: Kate tarnitakse lehtedega 2,1×6 m, lehed tuleb lõigata vastavalt
Lüngad kaared: 1m
Polükarbonaadi ühendus: Ühendab lehed üksteise peal
Uksed ja õhuavad: Uksel on uks ees ja taga, ukse peal õhuavad. Lisaks ostetakse katuseaknad.
Difuusseti ja polükarbonaadi stendi valmimisprofiilid: Puudub, ostetud eraldi
Metallist: 1 mm, mõlemalt poolt tsingitud
Kruvid: Tsingitud
Konksud: On
Juhendamine: On
Assamblee keerukus (alates 1-lihtne 10-raske): 3

Kasvuhoonetele antakse garantii: katetele 10 aastat, mõrades, tuhmumise, kollasuse, teiste tagajärgede eest, mis näitavad, et kate ei vasta oma pikaealisuse omadustele. Konstruktsioonile 3 aastat, tootmisdefektide tuvastamiseks, st tootmise ajal tekkinud defektid, kehv kvaliteediga keevitamise praod, ebatavaliselt kiire konstruktsiooni roostetamine, kui see selgelt nõrgestab kasvuhoone konstruktsiooni.

Garantii ei kaitse meteoroloogiliste või looduslike nähtuste (tuul, rahe, lumi, üleujutused, maalihked, välgunooled jne) põhjustatud kahjustuste eest. Polükarbonaatkatte samastumine/värvumine ja vee kondensatsioon polükarbonaatkattel ei loeta defektiks. Väikesed, pindmised roosted keevituskohas ei loeta defektiks, kui see ei mõjuta kasvuhoone konstruktsiooni tugevust ja terviklikkust.

Kauba kohaletoimetamise ajal transpordikahjustuste märkamisel tuleb koheselt teavitada juhti/kullerit, kes registreerib kahjustuse ja asendab sobimatud kaubad või nende osad järgmisel planeeritud reisil sobivatega. Kui kasvuhoone ja muud kaubad antakse üle ostjale – ostudokumendi allkirjastamisega loetakse, et kaubad on toimetatud kohale sobivas seisukorras. Rohkem infot selle kohta leiate veebilehelt Ostutingimused.

Kauba defekti märkamisel pöörduge allpool toodud e-posti aadressile, esitades fotod ja arve ning me võtame teiega ühendust.

Kui teil on küsimusi kasvuhoone garantii või õnnetusjuhtumi kohta, kui kasvuhoone või selle osa on kahjustatud, võite pöörduda aadressile info@kasvuhooned24.ee ja me aitame teid vajalike osadega või teeme teile sobiva pakkumise.

Arvustused

5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Maksimeetodid
 • Kasvuhooned24.ee SwedBank
 • Kasvuhooned24.ee Seb
 • Kasvuhooned24.ee Luminor
 • Kasvuhooned24.ee Revolute
 • Kasvuhooned24.ee PayPal
 • Kasvuhooned24.ee MasterCard
 • Kasvuhooned24.ee Visa
 • Kasvuhooned24.ee lhv
 • Kasvuhooned24.ee COOP
 • Kasvuhooned24.ee Montonio
 • Kasvuhooned24.ee Panga Panga
  ülekanne
 • Kasvuhooned24.ee Raha Raha